Zobacz temat - [45] klej Bonaterm do podsufitki i tapicerki-stosował ktoś?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [45] klej Bonaterm do podsufitki i tapicerki-stosował ktoś?

luk474 - Nie Kwi 15, 2012 13:05
Temat postu: [45] klej Bonaterm do podsufitki i tapicerki-stosował ktoś?
znalazłem na allegro klej do podsufitek. moze ktoś już go stosował?
http://allegro.pl/klej-bo...2268554007.html

Remigiusz - Nie Kwi 15, 2012 13:46

Klej jest dobry oraz ten sprzedawca :wink: kupowałem tam :wink:
Turc - Nie Kwi 15, 2012 16:30

W piątek przyszły mi 2 puszki Bonaterm A+ (od tego własnie użytkownika i powiem, że kontakt i przesyłka szybko i konkretnie :) ) o którym dużo czytałem i miał pozytywne opinie, pytałem się tapicera jakich klejów używa: skład kleju w sumie ten sam tylko nanoszone jest pistoletem z rozcieńczalnikiem aby mgiełka się zrobiła a tak niczym się nie różni :P w poniedziałek kupuję nowy materiał podsufitkowy z gąbką i w tygodniu zaczynam działać bo podsufitka już zdemontowana ;)
luk474 - Nie Kwi 15, 2012 16:57

Turc mozesz dać linka do materiału jaki będziesz przyklejał?
ja zastanawiam się nad tym:
http://allegro.pl/skaj-sa...2262455411.html

materiał jest dziurkowany i myślałem, żeby co jakiś czas poprzeplatać jeszcze nitką, żeby nie odłaziło w razie kompikacji

starczy taka puszka 0,4 na całą podsufitkę?

szoso - Nie Kwi 15, 2012 16:58

ja brałem stąd www.hurtowniatapicerska.pl klej i materiał
wszystko wyniosło mnie 76zł
we wrześniu miną 2 lata jak mam nową podsufitkę a nie wiszący baldachim

Bodziek85 - Nie Kwi 15, 2012 17:28

a ja dałem tapicerowi do zrobienia i razem z szyberem za całość zapłaciłem 130zł. Efekt - jak fabryka, nawet ładniej bo nowy materiał bardziej mi się podoba,

rachunek prosty - poszukaj tapicera za rozsądne pieniądze i bedziesz bardziej zadowolony,

ja nawet mam garaż ale nie opłaca się uczyc fachu tapicera za paredziesiąt złotych

pozostaje tylko jedna kwestia :) co sie zrobi samemu bardziej cieszy :D

Turc - Nie Kwi 15, 2012 21:10

luk474 napisał/a:
Turc mozesz dać linka do materiału jaki będziesz przyklejał?


Materiał podobny do tego ze strony co podał szoso:
http://www.hurtowniatapic...podsufitke.html
Materiał podsufitkowy laminowany pianką/gąbką ;) Ja mam u siebie lokalnie hurtownię tapicerską węc nie będę się bawił przez internet zawsze można coś utargować i podbajerzyć :P

luk474 napisał/a:
starczy taka puszka 0,4 na całą podsufitkę?


Wcześniej się od nich dowiedziałem, że dla mnie lepiej było by lepiej najpierw przesmarować na raz materiał i włókno do przeschnięcia a nastepnie dopiero kleić (oni robią natryskowo więc cąłkiem inne proporcje). Ja zamówiłem sobie 2 puszki nie zmarnuje się ;)

Bodziek85 napisał/a:
a ja dałem tapicerowi do zrobienia i razem z szyberem za całość zapłaciłem 130zł. Efekt - jak fabryka, nawet ładniej bo nowy materiał bardziej mi się podoba,

rachunek prosty - poszukaj tapicera za rozsądne pieniądze i bedziesz bardziej zadowolony,

ja nawet mam garaż ale nie opłaca się uczyc fachu tapicera za paredziesiąt złotych

pozostaje tylko jedna kwestia co sie zrobi samemu bardziej cieszy


Ja tam się nie boję wyzwań i wolę sobie sam zrobić powoli, dokładnie a za robociznę kupić flaszkę :mrgreen: