Zobacz temat - Amarok wita was.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Amarok wita was.

Amarok - Pon Kwi 16, 2012 02:05
Temat postu: Amarok wita was.
Witam wszystkich miłośników Roverków.
Za bardzo nie chciałem pisać przywitana w tym temacie bo podobne to jest do jakiejś sesji AA, ktoś się wpisze i wszyscy po kolei cześć, cześć :D Ale jednak się wpisze żeby pokazać że znów kogoś przybyło do grona i żeby nie było potem jak coś napisze na forum - "Co to za jeden ten Amarok, nic tylko się wymądrza..." :razz: ;p
Mam nadzieje że długo jak nie na stałe zagrzeje tu miejsca. Moja praca jest czasochłonna i to bardzo więc postaram się uczęszczać na forum w miarę możliwości :wink:
Zdaje sobie też sprawę z tego że są tu już zacieśnione znajomości klubowiczów z poszczególnych miast, więc z chęcią przyłączył bym się do jakiejś z Katowi i okolic.
Na Pw mile widziane info o jakiejś :roll:
Pozdrawiam Roverkowiczów i życzę szerokiej drogi.

siemion_ - Pon Kwi 16, 2012 03:03

cześć jestem Tomek, uzależniony jestem od 3 lat. Leczenie nie pomaga. Mój organizm odrzuca pomoc. Jest trzecia w nocy, od 9 godzin rzeźbię coś na roverkach, a końca nie widać. Pocieszam się tylko tym, że moje uzależnienie jest mniejsze niż MaRKa :) . Pozdrawiam
tronsek - Pon Kwi 16, 2012 05:52

Siemanko :hejka:
kruszan - Pon Kwi 16, 2012 08:05

hey :P
kasjopea - Pon Kwi 16, 2012 11:45

Hej :) .
Amarok - Pon Kwi 16, 2012 21:48

siemion_ a zdradź mi czy to jest zaraźliwe?? Tzn czy za niedługo i ja będę w takim stanie jak i ty?? :roll: :?:
andrew0503 - Pon Kwi 16, 2012 21:48

Cześć. Jestem AAndrzej, niestety nie pomogę Ci wyjść z nałogu, bo sam jestem uzależniony.
Szczęść Boże Twojej furze :smile:

MaReK - Pon Kwi 16, 2012 22:01

Cześć nazywam się Marek. Moje uzależnienie sięga roku 2003, ale uaktywniłem się i dałem o sobie znać w 2006 roku. Nigdy nie próbowałem się leczyć, bo nie ma lekarza odważnego podjęcia się terapii.

Mało sypiam, bo gdy tylko zasnę, zaraz przyśni mi się co można byłoby zmienić/zrobić/dorobić dla ROVERki.pl i wstaję i to robię. Dorobiłem się już paraliżu przysennego, dużego brzucha, nadwagi.
Zarobione pieniążki wydaję na samochody (naprawę/tuning), na piwo do dłubania przy Roverkach i na chipsy... do piwa ;P Mam kobietę i z nią dziecko... ale oni mają mnie dość. Szczególnie Violla. Myśli już jak się pozbyć mnie albo jak wysadzić serwer Roverki.pl w powietrze. Zarzuca mi, że nie robię nic innego jak dłubanie przy forum/stronie. Boi się zostawić mi córki pod opieką bo zakłada, że bardziej skupie się na problemie z forum/stroną niż na niej :)

Do tej pory jakoś dawałem radę, ale teraz... Od niedawna dołączył do grupy zarządzającej siemion. Mianował się prezesem Zarządu Klubu i tym samym zawładnął wszystkimi innymi ;)
Kiedy znajduję chwilę na relaks (zwykle ok. 3:00 - 4:00) wtedy odzywa się on z listą rozkazów dłuższą od papieru toaletowego Foxy :)

Mimo wszystko nie poddaje się... działam dalej w swoim nałogu i nie zamierzam z niego wychodzić ;)
Pozdrawiam, życzę szerokości, namawiam na wstąpienie w szeregi Klubowe i przyjazd na najbliższy Zlot Ogólnopolski.

Czuwaj!

Amarok - Wto Kwi 17, 2012 20:32

Tak się zastanawiam czy twoja wypowiedź mnie bardziej odstrasza czy zachęca :grin:
Chyba jednak to 2.
Co do zlotu grubo się nad tym zastanawiam, jak tylko wolne w pracy i $$ mi dopiszą to planuje tam być :cool:

dzelo23 - Wto Kwi 17, 2012 20:40

Powitać.
Pawkaz - Sro Kwi 18, 2012 13:12

Czesc :wink:
magneto - Czw Kwi 19, 2012 21:28

Cześć.Ja mam na imie Adam i jestem uzależniony od 2008roku a do tego przyczyniła się moja żona która bardzo chciała jeżdzić R45.Jestem uzależniony do tego stopnia że dzisiaj dotankowałem do pełna żeby miał pełny brzuszek choć było w nim ponad połowę
Witaj :smile:
Jakbyś dopisał do profilu nr.rej to przynajmniej wiedziałbym do kogo mrugam na drodze :wink:

Amarok - Nie Kwi 22, 2012 09:23

Mi również zatankujesz?? :mrgreen:
Numer zaraz się pojawi, poza kilka razy na miesiąc bywam w Piekarach wiec może rzeczywiście będziesz miał okazje mi zamrugać :grin:
Na dzisiejszy spot się wybierasz??

Aro_1988 - Wto Kwi 24, 2012 23:26
Temat postu: Amarok wita was.
Witaj :wink:
darek_wp - Pią Maj 04, 2012 12:40

Witaj :smile: