Zobacz temat - [fREELANDER TD4 2,0 2003 ] Zegary INDIGLO?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [fREELANDER TD4 2,0 2003 ] Zegary INDIGLO?

kapral - Nie Kwi 22, 2012 12:41
Temat postu: [fREELANDER TD4 2,0 2003 ] Zegary INDIGLO?
witam,
czy zakładał ktoś może takie tarcze INDIGLO do LR? : http://allegro.pl/moman-i...2250296096.html , potrzeba jeszcze jakiś inwerter kóry nie wiem czy bedę umiał samodzielnie podłączyć? (trudność-ingerencja w elektronike)
Kusi mnie ten zakup z dwóch powodów:
1. Ładny wygląd/świecenie (widziałem w innym samochodzie)
2. Czytelne informacje (km) i nie trzeba się tak skupiać aby dostrzec prędkość (Anglik)
Na koniec zapytam jeszcze o zdjęcie wskazówek...czy one zejdą łatwo czy lepiej kupić tarcze z większymi otworami i nie zdejmować ich?

leszczu - Sro Kwi 25, 2012 17:22

kapral, ale wiesz, że jak je chcesz wstawić to musisz odkręcić stara tarcze ?? A jak chcesz je odkręcić to musisz zdejmować wskazówki. A to nie takie proste. :wink:
kapral - Sro Kwi 25, 2012 19:56

....ale przecież są na aukcji dwa rodzaje tych tarcz i jedne z nich są z większymi otworami aby nie ściągać wskazówek?!
leszczu - Sro Kwi 25, 2012 20:28

kapral napisał/a:
....ale przecież są na aukcji dwa rodzaje tych tarcz i jedne z nich są z większymi otworami aby nie ściągać wskazówek?!

Ale chyba trzeba stare ściągnąć ??

radek100nx - Wto Cze 26, 2012 17:09

Starych tarcz się nie ściąga i lepiej kupić te z większymi otworami, żeby nie ściągać wskazówek. Montowałem kiedyś takie tarcze w nissanie i niestety ściągnąłem wskazówki, a potem miałem duuuży problem ze skalibrowaniem licznika. Odkręcasz tylko śróbki ze starych tarcz, kładziesz na wierz indiglo i przykręcasz tymi śrubkami, podłączasz kable od tarcz do inwertera, inwerter do zasilania i gotowe.