Zobacz temat - [MGF] zamiana silnika czy tylok uszczelka?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MGF] zamiana silnika czy tylok uszczelka?

l.j.simpson - Pon Kwi 23, 2012 18:57
Temat postu: [MGF] zamiana silnika czy tylok uszczelka?
Pewnego dnia zobaczyłem kałuże pod moim mg i okazało się ze płyn chłodniczy wymieszał się z olejem, śmietana! Od tamtego momentu auto nie było odpalane. Pytanie czy wystarczy wymiana uszczelki czy całego silnika, jeżeli to drugie to czy mógł bym wsadzić coś większego? Kolejne pytanie to koszta, jakie są ceny takich operacji? I ostatnie czy jest moze ktoś na forum kto chciał by się podjąć takiego zadania i jest z lubuskiego lub wielkopolski?
sknerko - Wto Kwi 24, 2012 09:03

l.j.simpson, Zadzwoń do kol. PHJOWI z Nowego Miasta on ci auto ogarnie
l.j.simpson - Czw Kwi 26, 2012 15:17

dzięki za odpowiedź ale kolega PHJOWI nie odpowiada na moje wiadomości, może jest ktoś jeszcze kto by podołał problemowi albo może mógł bym dostać numer telefonu do wyżej wymienionego kolegi
leszczu - Czw Kwi 26, 2012 16:45

l.j.simpson, trzeba wpierw rozebrać ten silnika i wtedy ocenić czy warto go robić. :wink:
l.j.simpson - Pią Kwi 27, 2012 01:38

wiem, dlatego ja tez zapytuje przy okazji czy ktoś coś moze ma godnego do załozenia gdyby moj motorek nie był w stanie kontynuować swojego żywota, chętnie bym zainwestował w coś co sprawi ze maleństwo zacznie szarżować znowu
sknerko - Pią Kwi 27, 2012 08:22

l.j.simpson napisał/a:
albo może mógł bym dostać numer telefonu do wyżej wymienionego kolegi
l.j.simpson, no przecież ma w profilu, w podpisie. http://forum.roverki.eu/p...wprofile&u=7011