Zobacz temat - [R75] Ustawienie radia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Ustawienie radia

lukasz5992 - Pią Kwi 27, 2012 11:15
Temat postu: [R75] Ustawienie radia
Witam. Jak macie ustawione basy,soprany oraz przekazanie dźwięku/przód tył w waszych R.
Ja mam obecnie basy +3 sopran +9 i dźwięk na tył +6 prawo/lewo po równo. System grający mam Alpine Symfonic czy jakoś tak :)

piek - Pią Kwi 27, 2012 15:26

wewnętrznie czuje sie dresem więc standardowo : Bass - full, soprany na bodajże 3, na dodatek w radiu włączone LOUD więc dudni jak 20 letni GOLF z nalepkami ALPINE na przedniej szybie, troche trąci wioskowozem ale człowieka sie nie zmieni :D

btw, dział troche nie pasuje ^^

lukasz5992 - Pią Kwi 27, 2012 16:02

Gdzie ty wlaczasz to loud u mnie brak jest czego takiego.
piek - Pią Kwi 27, 2012 16:06

poszukaj w instrukcji radia, ja mam za 90 zł z allegro jakiegoś NoName i jest, w poprzednim fabrycznym radiu kasetowym też była taka opcja. W Alpinie trzeba chyba przjść przez ustawienia radia, szukaj LOUD lub LOUDNESS, to podkręca niskie tony.
lukasz5992 - Pią Kwi 27, 2012 16:33

jeśli ta opcje otwiera się gałka po lewej to nie mam nic takiego niestety.a nagłośnienie przod tył jak masz ustawione?
Kamil79 - Pią Kwi 27, 2012 16:37

Kolega piek ma inne radio niż Ty w R75 więc ma możliwość włączenia loud, ja też mam Alpine Syphony fabrycznie i dźwięk był do bani więc przyszedł wzmacniacz, nowe głośniki i już jest lepiej.
lukasz5992 - Pią Kwi 27, 2012 16:43

Kolego a może Pamietasz najlepsze ustawienia tego radia oczywiście dla cd ustawienia
Kamil79 - Pią Kwi 27, 2012 21:00

Ja zawsze ustawiam bas w okolicy 7 i sopran na 8-9, lubię gdy dźwięk jest ostry i delikatnie podbity basem. Seryjne audio w R75 to porażka , najlepszym wyjściem jest zamiana głośników na jakiś system i do tego oczywiście musi być wzmacniacz. Roverowe Symphony dysponuje niestety tylko 7Wx4 .
Jeśli chodzi o system to można np Helix dark blue 62,1 , hertz itp zależnie od grubości portfela, następnie trzeba to czymś ruszyć - jakiś wzmacniacz starszy sprawdzony np: alpine mrv-t .