Zobacz temat - Rover 75 cdt
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 75 cdt

jarqo1981 - Sob Kwi 28, 2012 22:58
Temat postu: Rover 75 cdt
Witam, jestem tu nowy, aktualnie mieszkam w UK, posiadam omege bfl 2.5 v6 benzyna cdx(pełna opcja), chce ja zamienic na cos tanszego w utrzymaniu, np. Rover 75 cdt...rok 2002, 2003...silnik 116 konny, chcialbym automat.uprzednio mialem takiego z silnikiem 1.8(wystapil problem, HGF, naprawilem, sprzedalem)tylko ze to był manual, a ja kocham automaty(omega to ktores auto z kolei z taka skrzynia wiec sie przyzwyczailem)ogolnie opinie o tej skrzynce sa dobre jak czytam...ale, czy to az tak na prawde strasznie mułowate auto z taka skrzynia? I jak to sie ma z tempomatem? W jakich wersjach jest itp. Bo tu ciezko znalezc autko z tym, jeden cdt Connoisseur ma, inny znowu nie...Pozdrawiam serdecznie.

I odpowiem sobie sam :) zakupiłem owego roverka, 116 konnego automata, ale już żałuję że nie wziąłem 131 kucy, bo ten samochód nie jedzie :) no ale, nie kupiłem do wyścigów, naszalałem się 170 konną omega...tu skrzynia pięknie pracuje, delikatniej jak w omedze, jest to wersja club SE, komputer, czujnik deszczu, spryskiwacze na lampy mimo że zwykłe :/ no i jest tempomacik. Pozdrawiam!