Zobacz temat - [MG ZR] Problem CB radio VS wzmacniacz
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [MG ZR] Problem CB radio VS wzmacniacz

Firq - Pon Kwi 30, 2012 09:00
Temat postu: [MG ZR] Problem CB radio VS wzmacniacz
Witam mam taki problem że jak podłącze CB radio i wzmacniacz od subwoofer jest wyłączony to wszystko jet pięknie i ładnie CB na połowie skali od zasięgu nie szumi ani nic problem pojawia się ja włączę wzmacniacz wtedy CB trzeszczy i żeby to zlikwidować musze pokrętłem od CB radia zmniejszyć zasięg na prawie minimalny żeby nie trzeszczało a wtedy prawie nikt na CB mnie nie słyszy...;/ mieliście podobne problemy ??
Remigiusz - Pon Kwi 30, 2012 12:03

Firq, A jakie masz CB Radio :wink: Te tanie radia maja tanie filtry :neutral:

Mógł byś jedynie jeszcze wzmaka odseparować kondensatorem :wink:

frydrys - Pon Kwi 30, 2012 17:10

ja mam CB intek czyli jedno z tanszych :razz: po załaczeniu wzmaka w CB nic nie trzeszczy :wink: a jak masz podłaczone CB? pod zapalniczke?
Remigiusz - Pon Kwi 30, 2012 20:54

Aha a Kabel tobie przypadkiem nie leczy jakoś blisko kabla zasilającego do wzmaka :?:
Firq - Wto Maj 01, 2012 17:17

Wiec CB mam unidema Pro 510 wiec nie najtańsze :)
CB radio mam podłączone pod plus i masę z radia samochodowego na bezpieczniku. A mówicie że kondensator pomoże ?
Cytat:
Aha a Kabel tobie przypadkiem nie leczy jakoś blisko kabla zasilającego do wzmaka
kabel plusowy od wzmaka leży metr od CB
Pływak - Wto Maj 01, 2012 17:44

Weż kawałek przewodu i podłącz CB bezpośrednio z aku na testy i zobaczy czy są zakłócenia.
darek_wp - Wto Maj 01, 2012 22:01

Jeśli sub ma wbudowaną przetwornicę w zasilaniu to marne szanse na odseparowanie i odfiltrowanie zakłuceń. Niestety niektóre typy tak mają i nie wiele da się z tym zrobić.