Zobacz temat - [R75] Powyżej 80km/h wydaje dziwne dźwięki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Powyżej 80km/h wydaje dziwne dźwięki

mafia001 - Wto Maj 01, 2012 15:44
Temat postu: [R75] Powyżej 80km/h wydaje dziwne dźwięki
Witam już wcześniej miałem z tym kłopot po czym sprawa ucichła i znowu zaczyna się wydobywać takie buczenie powyżej 80km/h wraz ze wzrostem prędkości wzrasta też buczenie przy 100km/h dostaje te coś jak by takich obrotów że wyje jak wściekłe przy 140km/h przestaje i potem już prawdopodobnie do zgaszenia auta nie buczy przynajmniej jeszcze mi się po przekroczeniu tej prędkości nie zdarzyło ,może to zbieg okoliczności nie wiem ,te dziwne
buczenie nie objawia się też zawsze czasami jadę i nic się nie dzieje a czasami co chwila i przeważnie wtedy rozpędzam się do 140 bo nie da się tego wytrzymać chociaż wiem że prawdopodobnie nie jest to najlepszy pomysł tylko że czasami nie ma gdzie się tak rozpędzić i jest większy problem proszę o pomoc bo naprawdę jest to uciążliwe. Z Góry dziękuje

VMatas - Wto Maj 01, 2012 15:56

Nie to: http://forum.roverki.eu/v...ghlight=#499509 ?
mafia001 - Wto Maj 01, 2012 17:28

oO Dzięki wielkie właśnie tak samo miałem że zapaliła mi się kontrolka zużycia klocków a uszczelka w prawym górnym rogu jest luźna jutro postaram się to zrobić i dam znać jak na razie dzięki a tak przy okazji to kontrolka klocków miała coś z tym wspólnego ? czy taki zbieg okoliczności ?
VMatas - Wto Maj 01, 2012 17:58

Oczywiście że nie miała nic wspólnego :D No ale przypadek ciekawy :D :D
mafia001 - Sro Maj 02, 2012 22:48

hehe no ciekawy testowałem to dzisiaj z ciekawości i nic ;p jeszcze nie miałem czasu się bawić z tą szyba ,ale jak zrobię dam znać