Zobacz temat - [R25] Zepsuty silniczek podnoszący szybę w drzwiach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R25] Zepsuty silniczek podnoszący szybę w drzwiach

master - Czw Maj 03, 2012 10:14
Temat postu: [R25] Zepsuty silniczek podnoszący szybę w drzwiach
Od kilku tygodni jestem szczęśliwą posiadaczką Rovera 25. Kilka dni temu zepsuł mi się silniczek podnoszący szybę w drzwiach kierowcy. Chciałabym spytać czy taki silniczek pasowałby z innego modelu Rovera, u mnie w mieście jest kilka "roverków" na auto szrotach. Zakup nowego silniczka jest trochę kosztowny, dlatego jeżeli pasowałby od innego modelu bardzo by mnie to ucieszyło. Mam już za sobą demontaż panelu drzwiowego i sprawdzenie silniczka miernikiem ( bezpieczniki też są całe ). Jeżeli istniał już taki temat to poproszę o linka. Dziękuję z góry za pomoc
leszczu - Czw Maj 03, 2012 10:30

Nie jestem pewny na 100%, ale taki mechanizm powinien również pasować od Rovera 200. :wink:
PTE - Pią Maj 04, 2012 11:00

Silniczek nie występuje osobno, jedynie wraz z mechanizmem. Mechanizm drzwi lewych (CUH101910) pasuje od R200 (1996-1999), R25 oraz MG ZR. Nie ma znaczenia, czy pochodzi z wersji 3d czy 5d ani też LHD czy RHD.

Same silniczki różnią się w zależności od tego, czy pochodzą z mechanizmu drzwi lewych czy prawych. Najlepiej kupić kompletny mechanizm.

master - Sob Maj 05, 2012 16:09

Perfect!!! Misja zakończona, na szczęście odbyło się bez kosztów, okazało się ze wtyczka z przewodami wychodzącymi od silniczka nie łączyła i wystarczyło ja wyczyścić i wyprostować blaszkę;) ale co się naszukałam problemu to się naszukałam...