Zobacz temat - [R200] Poduszka pasażera
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Poduszka pasażera

Jezyk_R200 - Pią Maj 04, 2012 17:40
Temat postu: [R200] Poduszka pasażera
Witam koledzy i koleżanki. Potrzebuję pewnej informacji. Otóż mój Roverek posiada dwie poduchy i chciałbym się dowiedzieć czy można poduszkę pasażera jakoś wyłączyć. Na pewno odpada odłączanie jej całkowicie. Może założyć jakiś wyłącznik/włącznik??? Jeśli macie jakieś pomysły to jestem otwarty na propozycje.
PS: szukałem na forum ale odpowiedzi mnie nie usatysfakcjonowały :>

leszczu - Pią Maj 04, 2012 17:42

Oryginalnie poduszki pasażera nie da się wyłączyć. Jeśli chodzi o własne patenty, to bym się w to nie bawił.
Jezyk_R200 - Pią Maj 04, 2012 18:01

A no widzisz muszę coś pomyśleć bo niedługo zostanę tatą więc coś muszę wykombinować
leszczu - Pią Maj 04, 2012 18:06

Jezyk_R200 napisał/a:
A no widzisz muszę coś pomyśleć bo niedługo zostanę tatą więc coś muszę wykombinować

Gratulację, ale tak jak pisałem wyżej nic nie kombinuj dla własnego i dziecka bezpieczeństwa. Jedyne wyjście to wozić dziecko na tylnej kanapie, albo zmienić auto. :grin:

Jezyk_R200 - Pią Maj 04, 2012 18:13

ehh szkoda mi będzie się pozbyć mojej błękitnej szczały. Więc muszę popatrzeć za roverkiem który ma wyłącznik poduchy lub inną marką. Dzięki za odpowiedź szybszą niż błyskawica. A tak poza tematem to co byś polecił??
leszczu - Pią Maj 04, 2012 18:16

Jezyk_R200 napisał/a:
A tak poza tematem to co byś polecił??

R200 bez poduszki pasażera. :mrgreen: A tak na serio, jest jedno wyjście, aby nie było poduchy pasażera. Po prostu ją odłączyć, ale w tym przypadku będzie świeciła się kontrolka "SRS" i nie wiem czy w razie wypadku wystrzeli ci poduszka kierowcy.

Jezyk_R200 - Pią Maj 04, 2012 18:18

No nic coś pomyślimy i na jakiś kompromis trza pójść, a póki co dzięki za odpowiedzi i punkcik już leci do ciebie. Pozdrówka