Zobacz temat - [Rover 45] Proszę o ocenę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 45] Proszę o ocenę

etherace - Sro Maj 16, 2012 19:19
Temat postu: [Rover 45] Proszę o ocenę
Witam,

szukam Rovera 45 w benzynie lub w gazie.Przeglądałem wiele ofert i wszystko fajnie wygląda na zdjęciach ale jak jest w rzeczywistości każdy z forumowiczów wie.
Zaciekawiła mnie ta oferta:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2342347805

i tutaj mam pytanie do Was forumowicze ;) :
-czy szczelina pomiędzy tylnim zderzakiem a resztą rzeczy nie jest za duża?
-nie dobrze,że jest silnik umyty.

Narazie tyle rzeczy się dopatrzyłem. co moglibyście doradzić ewentualnie odradzić w sprawie tego ogłoszenia ;) ?

Dziękuję i Pozdrawiam

pelson91 - Sro Maj 16, 2012 20:06

Jak dla mnie ten przegrywa zdecydowanie z tym: http://allegro.pl/rover-4...2324735379.html
etherace - Sro Maj 16, 2012 20:14

zgadzam się z Tobą :mrgreen: ale niestety cena mnie przerasta.2 tys droższy i bez gazu ( instalacje liczę 2500 zł) ponieważ chce założyć ją jeśli kupię w benzynie.
pelson91 - Sro Maj 16, 2012 20:15

myślę, że z tysiaka urwałbyś, i miał mega dopasione auto jak na ten model. I bardzo rzadki ;) No ale wiadomo, wiem co to znaczy jak brakuje tych ostatnich "kilku groszy" ;)
etherace - Sro Maj 16, 2012 20:28

dokładnie;) ale powiem Ci,że bałbym się pakować w 2.0 v6 bo poczytałem trochę o wymianie rozrządu i kosztach ok 1 000 zł związanych z tym silnikiem :???: a dosyć sporo robię km ;)

a jesteś w stanie coś doradzić do tego wcześniejszego "mojego" ogłoszenia ?

pelson91 - Sro Maj 16, 2012 20:35

zacznę od tego, że bardzo podoba mi się ten kolor nadwozia, z chromami pięknie współgra :D

a że nie podobają mi się hatchbacki to inna bajka - to kwestia gustu :P

Idąc dalej, zauważyłem, że tylny zderzak jest delikatnie opuszczony, na zdjęciu nr4 to widać najlepiej, maska jakoś też nierówno leży (szpary na bokach - TAAAK, wiem, że znowu się szpar czepiam :mrgreen: ), tylna klapa jakoś mi nie pasuje, zwłaszcza w okolicach przy lampach. Poza tym brak halogenów, ale to drobiazg.

Generalnie, auto wygląda dobrze, jak masz niedaleko, to śmiało można obejrzeć z bliska, przejechać się. Dużo zależy też od stanu technicznego.

P.S. Przebieg też raczej rodem z bajek ze smokami ;) Mimo, że rocznikowo jest ok, to kurcze 109tys to troszkę moim zdaniem przy mało. No ale ja się nie znam, napisałem co zauważyłem ;)

etherace - Sro Maj 16, 2012 20:47

co do maski też mam wrażenie,że coś jest nie tak. Dzwoniłem do gościa i mówił,że auto za granicą było do końca serwisowane czyli do 2009 roku więc zobaczę na przebieg jaki jest wbity w serwisówce.
Na co warto w Rowerze w szczególności zwrócić uwagę podczas jazdy?? Oprócz skrzyni :wink:

Pytam się bo jak narazie to dwoma francuzami jeździłem i pora zmienić markę :grin:

pelson91 - Sro Maj 16, 2012 21:08

etherace napisał/a:
Na co warto w Rowerze w szczególności zwrócić uwagę podczas jazdy??
Wielokrotnie było poruszane, żeby w k-serii sprawdzić czy hgf-u nie ma ;) poszukaj w szukajce, jest tego masa ;)

Też francuzem jeździłem i nie żałuję zmiany :D

etherace - Sro Maj 16, 2012 22:08

choć jestem dużym wrogiem "handlarzy" , jak Waszym zdaniem to auto się prezentuje ?
http://allegro.pl/show_item.php?item=2342584488