Zobacz temat - [Rover 400] - proszę o opinię
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 400] - proszę o opinię

michalek - Sro Maj 16, 2012 23:00
Temat postu: [Rover 400] - proszę o opinię
http://otomoto.pl/rover-4...-C24104942.html


Moglibyście, uprzejmie proszę, wyrazić swoją opinię na temat tego autka?

Vigoslaw - Czw Maj 17, 2012 08:16

Samochód ciekawy, ale strasznie odpicowany, więc trudno powiedzieć jak przyjechał do kraju... :roll:

Ładnie wyposażona bestia i wygląda na świeży samochód, szkoda, że nie ma zdjęcia silnika...
Porównując cenę z tymi na autoscout24, albo na mobile, to wygląda, że koleś dużo nie zarobi na samochodzie, a w końcu z tego żyją przecież... do przemyślenia :wink:

Pozdrawiam,

V.

leszczu - Czw Maj 17, 2012 11:05

Maska jakby jest w innym odcieniu, no i szkoda, że hatchback. :wink:
michalek - Czw Maj 17, 2012 15:27

Od wczoraj wieczora jest już mój :)

Owszem, ale to nie maska - tylko lewy błotnik ma inny odcień, był malowany po przetarciu. To jednak jest nieważne, auto jest proste, podłużnice nie ruszone, otarcia parkingowe na lakierze są - czyli używane na pewno ;-)

Co mi się w nim spodobało - to jakość wnętrza, podłoga bez rdzy, itp itd. Generalnie do zrobienia będzie rozrząd, to muss, łączniki stabilizatora i gaz. Tylko tyle i aż tyle :)
Mechanik dzisiaj odwiedzony, rejestracja zrobiona. Teraz mogę cieszyć się jazdą benzynką. Po dwóch dieselkach przez 7 lat miła odmiana :)


PS: Generalnie szukałem sedana, ale w sesnownym stanie znalezłem tylko jeden - w srebrnym kolorze. Moje ostatnie auto było srebrne i tego koloru jednak nie chciałem :)