Zobacz temat - [Rover 416Si] Sprzęgło dziwne zachowanie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [Rover 416Si] Sprzęgło dziwne zachowanie

Sezamek - Pon Maj 21, 2012 22:19
Temat postu: [Rover 416Si] Sprzęgło dziwne zachowanie
Witam wszystkich forumowiczów, odkąd nastały wysokie temperatury w moimzrobił sie problem ze sprzęgłem. Mianowicie zacina sie trochę i skrzypi odrazu napisze że taka sytuacja nie dzieje się odrazu po zapaleniu auta tylko po przejechaniu kilku kilometrów gdy się silnik rozgrzeje. Podejrzewam ze to może być wina wysprzęglika albo łapy pewny nie jestem. Próbowałem psiknąć do srodka białego smaru w sprzęgło oczywiście nie na tarczę tylko tam głebiej ale nie wiem czy dobrze celowałem. Dziwne jest to że gdy się zrobi troszkę chłodniej sprzęgło działa bez zarzutów. Może macie jakieś pomysły jak to zrobić by było wszystko wporządku?



Pozdrawiam.

Adrian - Wto Maj 22, 2012 08:42

Weź kogoś do pomocy i jak już dojdzie do takiej sytuacji, posadź go za kółkiem i niech wciska sprzęgło. A Ty zanurkuj pod maskę i nasłuchuj. Trzeba zlokalizować winowajcę na początek. :wink:
bizon - Wto Maj 22, 2012 10:13

Sezamek napisał/a:
Dziwne jest to że gdy się zrobi troszkę chłodniej sprzęgło działa bez zarzutów

Gdybys chociaz przejrzal forum i probowal znalezc problem zanim zalozysz nowy temat to wiedzial bys ze to nic dziwnego bo polowa forumowiczow ma z tym problem i juz bylo mnostwo tematow.
Sorry ale nie chce mi sie ktorys raz pisac o tym samym

barney79 - Wto Maj 22, 2012 14:13

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=78665
Przeczytaj to.

Sezamek - Sro Maj 23, 2012 15:29

Dziękuje za pomoc i przepraszam za zasmiecanie forum.