Zobacz temat - [214 Cabrio] , problem z elektrycznym dachem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [214 Cabrio] , problem z elektrycznym dachem


glock - Nie Maj 27, 2012 15:02
Temat postu: [214 Cabrio] , problem z elektrycznym dachem
Witajcie:) po wymianie silnika, remoncie kompletnego zawieszenia, wymianie elementów instalacji gazowej byłem pewny, że nic w moim Roverku nie może się już zepsuć aż do wczoraj...

Jestem szczęśliwym posiadaczem dachu elektrycznego, który nigdy nie sprawiał żadnych problemów, aż do wczoraj, problem wygląda następująco przy próbie otwarcia dachu guzik nie reaguje, wciskając zamykanie, słychać pracę silniczka, zaraz po tym znów próbując go otworzyć, słychać przez chwilę niemrawą pracę silniczka, która po chwili słabnie i ucicha. Czy ktoś z Was spotkał się kiedykolwiek z takim problemem, ew czy możecie polecić serwis w Warszawie, w którym ktoś wiedziałby jak się za to zabrać, za jakieś ludzkie pieniądze, ponieważ w ostatnim czasie w naprawę auta wpakowałem pieniądze wieksze niż jego wartość...

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

darek.sam - Wto Lip 03, 2012 11:42

Moze sprawdz poziom oleju hydraulicznego. Pompa i zbiorniczek znajduje sie w bagazniku po lewej stronie. U mnie kiedys tak bylo i okazalo sie ze olej troche uciekal. Po dolaniu oleju wszytsko bylo ok. Lub jakas nieszczelnosc. Daj znac jak poszlo