Zobacz temat - [r620si]wymiana zarowek w tablicy zegarow
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [r620si]wymiana zarowek w tablicy zegarow

mateooo25 - Sro Cze 06, 2012 14:07
Temat postu: [r620si]wymiana zarowek w tablicy zegarow
witam nie swieci zarowka swiatel dlugich i nie wiem w dzien na jakich jade i jest to denerwujące bo zdarza sie ze ktos mrugnie i pytanie jak sie zabrac za wymiane i czy trzeba riozkrecac licznik czy nic nie uszkodze czy jest to trudne/latwe?i jakie zarowki tam siedza czy sa one latwo dostepne
karolj - Sro Cze 06, 2012 15:42

Masz tu parę kropek i przecinków, możesz sobie skopiować: .....,,,,,

Wymiana żarówki jest banalnie prosta - wystarczy odkręcić zegary - dwie śruby od góry plus zatrzaski na dole. Z tego co pamiętam to tam wchodziły dwa typy żarówek, jedna W5W, a druga jakaś mniejsza (symbolu nie pamiętam). Jak rozbierzesz to na pierwszej lepszej stacji benzynowej dokupisz sobie taką.

mateooo25 - Pon Cze 18, 2012 20:17

ok a powie mi ktos jak po odkreceniu tych gornych 2 srubek wyciagnac oprawke z zatrzaskow aby nie polamac , tzn w ktorym kierunku ciagnac

[ Dodano: Pon Cze 18, 2012 20:17 ]
karolj napisał/a:
Masz tu parę kropek i przecinków, możesz sobie skopiować: .....,,,,,

Wymiana żarówki jest banalnie prosta - wystarczy odkręcić zegary - dwie śruby od góry plus zatrzaski na dole. Z tego co pamiętam to tam wchodziły dwa typy żarówek, jedna W5W, a druga jakaś mniejsza (symbolu nie pamiętam). Jak rozbierzesz to na pierwszej lepszej stacji benzynowej dokupisz sobie taką.


w5w nie ma w liczniku sa dwa rodzaje jedna 1.2W a druga jakas wieksza i mam problem bo nie ma 2 oprawek czarnych na te mniejsze i nie wiem gdzie je dostac czy da rade to gdzies kupic wogole. I problem z kupnem tej wiekszej zarowki z zielonej oprawki

karolj - Pon Cze 18, 2012 22:44

Hmm... powinienem mieć kilka takich żaróweczek po tym jak wstawiłem sobie LED-y. Widzę, że jesteś z Krasnegostawu, bywasz w Lublinie czasami?
mateooo25 - Pią Cze 22, 2012 18:27

karolj napisał/a:
Hmm... powinienem mieć kilka takich żaróweczek po tym jak wstawiłem sobie LED-y. Widzę, że jesteś z Krasnegostawu, bywasz w Lublinie czasami?


bywam czasami ostatnio nawet czesciej. Masz dla mnie jakies namiary na dobry sklep?