Zobacz temat - [R75] skladane lusterka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] skladane lusterka

instal20 - Sro Cze 06, 2012 18:13
Temat postu: [R75] skladane lusterka
witam może głupie pytanie tak patrzyłem po postach i patrzyłem na zdjecia na allegro i tak sie nie dopatrzyłem! i pytanie takie składane elektrycznie lustreka to maja jakis dodatkowy do tego przycisk czy cos trzeba przytrzymac bo juz nie wiem próbowałem w miare silno pchac i nie mogłem ich recznie złozyc! np: kolega w audi ma ze przekreca gałke od regulacji i sie składa a u nas jak???
pazdzi0h - Sro Cze 06, 2012 19:09

sa 2 rodzaje:

a. - skladane recznie - trzeba uzyc za pierwszym razem dosc sporo sily tylko z wyczuciem
b. - skladane elektrycznie za pomoca przycisku, ktory jest umiejscowiony na drzwiach kierowcy, pomiedzy przelaczeniem ustawienia lusterek lewo/prawo (jezeli masz w tej lini tylko 2 przyciski lewo-prawo tzn, ze masz reczne skladanie, a jezeli masz pomiedzy tymi lewo-prawo jeszcze trzeci dodatkowy to masz elektryczne i nim sie sklada lusterka)

haszczyc - Sro Cze 06, 2012 23:37

instal20, zawsze możesz dołożyć sobie składane lusterka elektrycznie ale musisz zakupić odpowiednie lusterka na ebay bo w Polsce tego nie zakupisz ...
MiReK - Sob Cze 09, 2012 16:43

haszczyc, jakbyś natknął się na takie lusterka na jakiejś aukcji,to podaj mi namiary proszę.Mam już od jakiegoś czasu przełącznik i szukam lusterek.
dafit - Nie Cze 10, 2012 13:24

na allegro też kiedyś widzialem tylko cena była trochę kosmiczna, także szukajcie a znajdziecie :wink:
sknerko - Nie Cze 10, 2012 17:11

MiReK, zadzwoń tu 517504979 gość w Poznaniu rozbiera angliki i kiedyś u niego widziałem takie lustra.