Zobacz temat - [Cb radio] do 300zł, M-Tech legend III
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [Cb radio] do 300zł, M-Tech legend III

kruszan - Wto Cze 26, 2012 00:01
Temat postu: [Cb radio] do 300zł, M-Tech legend III
Witam,

co polecacie do tej kwoty?
ma ktoś doświadczenia z M-Tech legend III, interesuje się nim.

antenke mam Sirio AS-100.

pozdrawiam

Remigiusz - Wto Cze 26, 2012 00:58

kruszan, nie chcesz Presidenta Harry czy Johnny II z ASC ?? Te legendy czy inne to podroby jak już to Unidena kup 520 xl chyba ze ma mieć FM :?:
pazdzi0h - Wto Cze 26, 2012 09:46

ja rowniez polecam unidena 520, jezdze juz okolo roku i naprawde jestem zadowolony
kruszan - Sro Lip 11, 2012 21:13

chyba lepiej by było zostać przy możliwości zmiany FM na AM, bo to bardziej uniwersalne wtedy radyjko, co do Unidena, znam temat miałem 520 od 4 lat, niestety odmówiła posłuszeństwa, była już kilka razy robiona i dałem sobie z nią spokój...

coś z ASC mnie interesuje właśnie, bo to jednak wygodniejsze, a kierowcą zawodowym nie jestem by mieć coś drogiego, choć w sumie kilometrów trochę się trzaska...

ktoś ze znajomych kupił tego legenda i słyszałem, że zadowolony jeździ busami dużo, koło weekendu mamy się zobaczyć i wepnę je do siebie, to przetestuje to cudo jak pracuje.

poszukiwania trwają :)

[ Dodano: Wto Cze 26, 2012 11:06 ]
a tak na marginesie:

http://www.youtube.com/wa...layer_embedded#!

od 5:15

[ Dodano: Sro Lip 11, 2012 21:13 ]
relacjonuje: zakupiłem tego M-tech Legend III, z przesyłką równe 300zł

wrażenia wykonania, bardzo poprawne, jedynie jedno pokrętło dzielone na 2 regulacje mogło by drażnić, ale używając ASQ zupełnie nie trzeba się bawić squelch'em, jest minimalnie szersze od unidenów itp. ale za to niższe, ładny czytelny wyświetlacz, i co najważniejsze bardzo jestem zadowolony z jego pracy, działa rewelacyjnie (jest to moje pierwsze radio z ASQ) pięknie wycina szumy, podłączone bezpośrednio pod aku - nie ma efektu wycieraczek, nawiewów, wysokich obrotów, jedynie spryskiwacze (ale nie na ASQ), więc generalnie radio godne polecenia, zrobiłem na nim już 1,6k km, w aucie cisza i słyszymy to co chcemy, może ameryki nie odkryłem z użytecznością ASQ, ale za 300zł, jest to lepsza opcja niż używane lepszych firm (ma dobre filtry, a jest nowe z gwarancją) i lepsza opcja niż coś budżetowego, taniego np. President Teddy, on ma bardzo ubogie filtry za te same pieniądze.

pełne zadowolenie :)

Remigiusz - Sro Lip 11, 2012 21:26

kruszan, To milo się dowiedzieć ze jesteś zadowolony :wink:
kruszan - Czw Lip 12, 2012 00:07

Remigiusz napisał/a:
kruszan, To milo się dowiedzieć ze jesteś zadowolony :wink:


:P

a tak napisałem bo temat zacząłem, to warto podsumować :)

Remigiusz - Czw Lip 12, 2012 10:20

kruszan, Niestety ja słyszałem tylko kiepskie opinie o tych radiach :neutral: Mial byś możliwość radyjko rozkręcić i zrobić fote środka :wink:
kruszan - Czw Lip 12, 2012 19:46

postaram się jutro to zrobić, dzisiaj kolejne 300km i póki co jestem :mrgreen:

może nie jestem tak wymagający, a może dobrze zestrojone i podłączone radio, nie gryzące się z niczym daje pozytywny efekt, zasięgu mam 9km testowałem z kolegą, ogólnie jest ok :)

zbyszek - Czw Lip 19, 2012 12:22

Generalnie lepiej jest zainwestowac w dobrą antene niz w radyjko, bo nawet super radio nie bedzie dzialac najlepiej jak bedzie kiepska antena, choc samo radio tez niejest bez znaczenia