Zobacz temat - [R416si]Potrzebny schemat DIAVIA klimatyzacji do R400
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416si]Potrzebny schemat DIAVIA klimatyzacji do R400

Sirk - Czw Cze 28, 2012 19:13
Temat postu: [R416si]Potrzebny schemat DIAVIA klimatyzacji do R400
Jak już wielu szukało, to i ja szukam schematu do tej instalacji. Z tego co czytałem, to parę osób go posiada. Byłbym wdzięczny jak ktoś by się nim podzielili.

Wiem ze ten temat dubluje się po raz -ty, ale nikt ów schematu nie chce udostępnić.

Adrian - Czw Cze 28, 2012 21:53

Bo to dokładana klima i ciężko o dokumentację. Uderz może do tego Kolegi:

http://forum.roverki.eu/p...profile&u=29018

W jego okolicach jest chyba jakiś przedstawiciel Diavia. Sam też ma taką klimatyzację u siebie. Może uda mu się coś wskurać w tym temacie.

Sirk - Czw Cze 28, 2012 22:33

Powiedz mi tylko czy tam powinny być 2 przekaźniki czy 3... Bo u mnie są trzy, jeden odpowiada za załączenie wiatraka klimy, drugi za włączenie sprężarki a trzeci... No właśnie, nie odpowiada za nic, bo jest urwany kabel w instalacji...
Adrian - Czw Cze 28, 2012 22:49

Jutro sprawdzę u siebie, bo też mam Diavię. :wink:
pelson91 - Czw Cze 28, 2012 22:57

Adrian napisał/a:
W jego okolicach jest chyba jakiś przedstawiciel Diavia. Sam też ma taką klimatyzację u siebie. Może uda mu się coś wskurać w tym temacie.


Mam tylko schemat Diavii do Rovera 200, od Remiego. W sumie nawet do tych przekaźników nie zaglądałem xD więc pojęcie o tym mam prawie zerowe

Sirk - Czw Cze 28, 2012 23:27

Raczej w 200 i 400 powinno być podobnie rozwiązane. Tam z tego co widziałem, nie ma jakieś ingerencji w instalacje. A ECU jest takie same. Wszystko się może przydać.
pelson91 - Czw Cze 28, 2012 23:48

Jak chcesz to Ci na maila mogę wysłać
Sirk - Pią Cze 29, 2012 19:58

Byłbym wdzięczny superator@wp.pl
Painball - Sro Lut 06, 2013 18:52

Znów zajmuję się archeologią. Prawie doszedłem do końca ze sprawą klimatyzacji. Po za jedną kwestią. W komorze skraplacza klimy pomijając brak filtra, nie ma wężyka który odprowadza zebraną wodę, bądź jestem ślepy? Diavia ma jakieś ujście zebranej wody? Gdzie wychodzi wężyk w 400stkach? Pół dechy rozebrane i nic nie ma. Jak tylko włączam nawiewy, to pierw wilgoć atakuje przednią szybę (przy nadmuchu ustawionym na szybę). W lato też pod autem nic nigdy nie kapało, w sumie powinno przy włączonej klimatyzacji.