Zobacz temat - Rover 75 kombi 2.0 diesel
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 75 kombi 2.0 diesel

selectorink - Pon Lip 16, 2012 10:24
Temat postu: Rover 75 kombi 2.0 diesel
Witam. Może ktoś z Was ma do sprzedania Roverka 75 kombi 2.0 dieselka. Szukam i szukam, oglądałem kilka egzemplarzy w woj.łódzkim i mazowiecki.

zastanawiam się nad tym:
(niebieski metalik jasny ze Zgierza - Kutna)
byłem go oglądać z moim kumplem, badaliśmy lakier i puknięty lewe nadkole przód i nadkole tył. Także całkiem nieźle... ma trochę rzeczy do robienia, np: wymiany szuby z przodu, klima nie działa (mają sprawdzać), źle spasowany zderzak z przodu, przepalone siedzenie i kilka innych gadżetów...

oglądaliśmy jeszcze ten model:
(granatowy, jasny środek, Kutno)
wycieczka zakończona rozczarowaniem... po co pisać że oryginalny lakier, skoro 3/4 malowany, a miejscami różnica 1mm... Ale jeszcze na bezczelny typ, który wyją swój przyrząd do mierzenia lakieru i tak cwaniak miał ustawiony jakiś że wszędzie była ta sama grubość... UWAŻAJCIE na ten samochód, świeżo malowany! Szkoda bo fajny i wyposażenie też ok, ale z takim podejściem do klienta, to aż słabo gościowy taką kase zostawiać... mógł nic nie napisać...

Z racji tego że jestem artystą-plastykiem planuję pomalować Roverka w bardzo ciekawe motywy. Więc jeżeli organizujecie zloty, to mój może być hitem... Może... pomóżcie kupić... Bracia i Siostry :) :) :)

[ Dodano: Pon Lip 16, 2012 10:24 ]
coś mi załączników nie dodało ...

pierwszy niebieski (szary) metalik na allegro: "Rover 75 2,0 116KMKOMBIZADBANYOPŁACONY (Kombi) "

drugi którego nie polecam z Kutna: allegro: "ŚLICZNY 75, OPŁACONY, 2.0 CDT, KREM ŚRODEK, SUPER! "

szoso - Wto Lip 17, 2012 17:33

proszę poprawić:
- tytuł tematu zgodnie z zasadami
- dodać linki ogłoszeń
- zrobić zrzuty ekranowe ogłoszeń
temat zostanie otwarty ponownie jeśli poprawisz