Zobacz temat - [216 coupe] Centralny zamek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [216 coupe] Centralny zamek


aspireq - Pon Lip 23, 2012 12:04
Temat postu: [216 coupe] Centralny zamek
Witam. mam taki zajefajny problem :/
Dziś wsiadam sobie normalnie do samochodu wszystko ładnie pięknie, odpalam..... i skończyła sie sielanka.... Silnik normalnie odpalił ale obrotomierz stoi w miejscu.... No nic mowie załatwie to co mam i zobacze oco chodzi..... ale to jednak nie było wszystko co się popsuło bo okazało się że jeszcze migacze nie dzialaja.... Po powrocie poszedlem do domku ochłonąć. Lecz po powrocie okazało się, że centralny zamek sie nie otwiera :shock: wlazłem jakoś do środka przez bagażnik zauważyłem, że dioda od alarmu nie mruga, posprawdzałem więc wszystkie bezpieczniki i były ok. Nie mam pomysłu co by jeszcze sprawdzić... reszta elektryki działa normalnie samochód odpala. Może macie jakieś sugestie ?? :)

[ Dodano: Pon Lip 23, 2012 12:04 ]
To może nieco inne pytanie.... Gdzie znajduje się bezpiecznik od centralnego zamka/alarmu ?? Fajnie jak by ktoś wiedział :D

Gekus - Wto Lip 24, 2012 13:35

Sprawdź, czy klemy na akumlatorze dobrze łączą.
aspireq - Wto Lip 24, 2012 14:11

szystko łączy dobrze. cala elektryka dziala dobrze samochód odpala jeżdzi a centralny niedziala :/ wie ktos może gdzie znajuje sie centralka ?? ?
flapjck1 - Wto Lip 24, 2012 14:54

centralka jest w konsoli centralnej, nisko, niemalze na tunelu. pod radiem

najczesciej klopoty z centralnym w kanciakach sa przez spierdaczone wtyczki na wiazkach drzwi - zerknij tam - potrafia miec powylamywane zatrzaski i sie wysuwac

jak mialem kabrio kanciate to ta wtyczka dala mi w kosc nie raz

aspireq - Wto Lip 24, 2012 15:04

Chetnie bym tam zajrzal ale niemoge drzwi wogole otworzyc :D bo poprzedni wlaściciel chyba wyjąl zamek z drzwi :/