Zobacz temat - [214] Problem ze światłami drogowymi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214] Problem ze światłami drogowymi

kamil162 - Pon Lip 23, 2012 22:42
Temat postu: [214] Problem ze światłami drogowymi
Witam Was wszystkich :) jestem tu nowy i właśnie zakupiłem Roverka 214Si ;p gdy go kupowałem zauważyłem że w miejscu gdzie powinna być regulacja poziomu świateł jest włącznik świateł, a na przełączniku zespolonym są ciągle w pozycji mijania. Tyle że nie da się włączyć świateł drogowych ;/ Przełącznik zespolony nie reaguje nawet na wyłączanie świateł na nim. Kierunkowskazy działają normalnie. Pomóżcie od czego w ogóle zacząć bo nie mam pomysłów. Pierwszy raz mam styczność z Roverem i na prawdę zielony jestem ;p A chciałbym by powróciła w nim regulacja poziomu świateł a załączało się je na przełączniku zespolonym. Z góry dzięki za pomoc :)
Harry - Pon Lip 23, 2012 23:05

mógł się zepsuć przełącznik zespolony i dlatego ktoś tak zrobił na krotko, wymień przełącznik i już. ew. ktoś moł się bawić jeszcze w automatyczny włącznik świateł mijania i coś popsuł
kamil162 - Wto Lip 24, 2012 10:55

no ok posprawdzam :) dzięki za tak szybką odpowiedź o tej porze ;p światła nie załączają sie same trzeba je załączać tym 'dodatkowym' włącznikiem

[ Dodano: Wto Lip 24, 2012 10:55 ]
dzis to tam porozbierałem iiiii... od przełącznika zespolonego są odcięte kable ;/ a kostka tak jakby przypalona troche ;/ chyba mnie czeka wizyta u elektryka ;/

Harry - Wto Lip 24, 2012 22:38

no to musisz dorwać gdzieś samą kostkę,ponieważ jej już nie uratujesz, najlepiej to cały przełącznik kup i wymień,ale najpierw wszystko od dziwnego włącznika odłącz wszystko. Może ktoś go podłączył równolegle, to wtedy byś miał miej roboty
kamil162 - Wto Lip 24, 2012 23:13

tyle ze w przełączniku zespolonym są 3 kable odcięte a do "dziwnego" włącznika są 4 kable podpięte ;/ lepiej przełącznik kupić bo i za 2 dyszki można taki wyrwać :) ale auto i tak pójdzie do elektryka na ogólny przegląd :)