Zobacz temat - Coś dla miłośników kanciaka ;)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Coś dla miłośników kanciaka ;)

Wojtek88 - Pon Sie 27, 2012 10:34
Temat postu: Coś dla miłośników kanciaka ;)
Co prawda nie rover, ale bliźniak, z fajnym wyposażeniem, trochę innym wnętrzem i dodatkami ;)

http://forum.jdmstyletuni...094b6320cd4ab34

Być może miłośnicy kanciaka wklejać będą w temacie inne linki czy ciekawe zdjęcia, albo oświecą mnie i innych o dodatkowym wyposażeniu jakie wówczas można było skonfikgurować? :)

dobryziom - Pon Sie 27, 2012 12:04

nawet nie wiedziałęm ze wychodziało concerto 4wd <wow> pewnie zaadoptowane z szulefki :) i ta klima jak na tamte czasy wypas.
Wojtek88 - Pon Sie 27, 2012 13:18

Z tego co wyczytałem, to jest to OEM napęd, a klima to climatronic :mrgreen: Nie słyszałem, żeby w roverach był climatronic, ale podgrzewane fotele były. Ktoś coś wie nt. najbardziej 'wypasionych wersji' kanciaków? :)
Pływak - Pon Sie 27, 2012 13:23

Łeee no jak bym miał 4WD i klimatronika to bym się woził swoim kanciakiem jeszcze sporoooo czasu. Ale jedno trzeba przyznać R miały ładniejsze od Hondy wnętrze (fotele szczególnie półskóra) i detale zewnętrzne :)
dobryziom - Pon Sie 27, 2012 13:26

jeszcze jeden bardzo fajny gadzet składane lusterka :) tylko szkoda ze to pewnie wersja wyłacznie na japonie...
greg-si - Pon Sie 27, 2012 21:14

Civic jajko też wychodził w AWD i z tego co widzę to ta sama konstrukcja.
Wojtek88 - Czw Gru 06, 2012 15:56

greg-si napisał/a:
Civic jajko też wychodził w AWD i z tego co widzę to ta sama konstrukcja.


Zgadza się, model ten nazywał się RTSi i posiadał system INTRAC :)

Jeśli chodzi o roverka, to żeby nie być gołosłownym, wstawię dwie fotki sedana, który kiedyś był na allegro i miał fajne wyposażenie ;)





[ Dodano: Czw Lis 22, 2012 16:24 ]
Znalazłem kolejny ciekawy rarytasik ^^



[ Dodano: Czw Gru 06, 2012 15:56 ]


oem bagażnik dachowy ^^