Zobacz temat - Rover 75 1999r do oceny
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 75 1999r do oceny

karpiq - Sob Wrz 01, 2012 17:11
Temat postu: Rover 75 1999r do oceny
Witam ponownie, od MG ZR dotarłem do roverka 75, prośba do Was o ocenę autka, planuje jechać je obejrzeć tylko jeszcze nie wiem czy warto :) napisałem już do typa o vin auta żeby sprawdzić jakie ma faktycznie wyposażenie no a o resztę proszę Was ;)

http://otomoto.pl/rover-7...-C25558868.html



Poozdrawiam w ten deszczowy weekend :)

rafalmis1 - Nie Wrz 02, 2012 14:52

mimo instalacji gazowej, to uważam że za drogi, tym bardziej ze totalny golas
witgut - Nie Wrz 02, 2012 15:06

karpiq napisał/a:
vin auta żeby sprawdzić jakie ma faktycznie wyposażenie

Nie chcę Cie martwić, ale z vin-u to wyposażenia nie wyczytasz (dokładnie),ewentualnie będziesz mógł poszukać historii auta.
Co do zdjęć nic szczególnego nie widać.
Podstawa to sprawdzić czy z silnikiem/sprzęgłem nic się nie dzieje i czy działa klimatyzacja (bo jest :wink: ).
rafalmis1 napisał/a:
mimo instalacji gazowej, to uważam że za drogi,

Tak się ostatnio zastanawiałem za ile bym musiał wystawić swojego by sprzedać. Dla mnie jest swoje wart z 16 , lecz niektórzy pewnie by chcieli dać z 8tysi :evil:

Oskar - Nie Wrz 02, 2012 18:04

Więc pali się kontrolka od ABS pali się kontrolka od poduszek, i kontrolka od żarówki przepalonej. Co do ceny 10 tys za R75 to dużo rafalmis1 ? chyba, że jest w takim stanie jakim jest.. Totalny golas to nie jest widziałem gorsze.
rafalmis1 - Nie Wrz 02, 2012 22:39

Oskar napisał/a:
Co do ceny 10 tys za R75 to dużo rafalmis1 ?
troszkę tak mi się wydaje, bo ja w nim widzę tylko klimatyzacje, no ale jak mówisz, że są gorsze, to zwracam honor :wink:
sash997 - Pon Wrz 03, 2012 21:13

klimatyzacja automatyczna... no i wszystkie szyby w elektryce... całkowity golas to tył na korby i brak klimy jakiejkolwiek ale na szczęście takich mało :razz: