Zobacz temat - [r600] czy uklad paliwowy mogl sie zapowietrzyc?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [r600] czy uklad paliwowy mogl sie zapowietrzyc?

mateooo25 - Pon Wrz 03, 2012 10:32
Temat postu: [r600] czy uklad paliwowy mogl sie zapowietrzyc?
witam , zauwazylem ze mam wyciek z przewodu idacego do zbiornika do filtra wstawilem w miejsce tego miejsca z peknieciem inny gumowy przewod po czym odpalilem auto zapalilo ale jak sie skonczylo paliwo (bo spora ilosc po prostu wyciekla) samochod nie chcial juz odpalic dolalem paliwa ale to nic nie pomoglo. i teraz pytanie czy siadla pompka paliwa i gdzie ona sie znajduje? czy to moze byc cos innego?
tronsek - Pon Wrz 03, 2012 10:41

mateooo25 napisał/a:
czy siadla pompka paliwa
Po przekręceniu kluczyka powinieneś usłyszeć przez moment pracę pompki. Jeżeli nie słychać, to całkiem możliwe że padła.

mateooo25 napisał/a:
gdzie ona sie znajduje?
W zbiorniku paliwa.
mateooo25 - Pon Wrz 03, 2012 11:04

tronsek napisał/a:
mateooo25 napisał/a:
czy siadla pompka paliwa
Po przekręceniu kluczyka powinieneś usłyszeć przez moment pracę pompki. Jeżeli nie słychać, to całkiem możliwe że padła.

mateooo25 napisał/a:
gdzie ona sie znajduje?
W zbiorniku paliwa.


pompke slychac dosc glosno,wiec to jakas inna przyczyna? a dokladnie jak sie dostac do popmki sprawdzalem pod siedzeniem i nie ma tego dekielka dlatego pytam gdzie on sie znajduje? poniewaz zaraz za siedzeniem mam butle na gaz i jak on bedzie pod nia to czeka mnie wiecej pracy.

slax - Pon Wrz 03, 2012 17:59

Chyba trzeba zbiornik zwalać, żeby się dostac do pompki
marthinez - Pon Wrz 03, 2012 18:40

Odkręć odpowietrznik na listwie wtryskowej, załącz zapłon i zobacz, czy paliwo z niego leci.