Zobacz temat - [R623Si]- Proszę o opinię
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R623Si]- Proszę o opinię

hohenzalsa - Sob Wrz 08, 2012 19:48
Temat postu: [R623Si]- Proszę o opinię
Witam forumowiczów!
Jestem świeży na forum i potrzebuję Waszej pomocy.Przymierzam się do kupna roverka 620 lub 623. W ciągu tygodnia obejrzałem 3 autka...jak się okazało straszne padaki... :???: Dziś wpadł mi w oko ten oto egzemplarz:
http://otomoto.pl/rover-6...-C25837762.html

I tu mam pytanie do osób, które na podstawie zdjęć i opisu potrafią powiedzieć czy warto ?? :wink:

Pawkaz - Sob Wrz 08, 2012 19:54

KIerownica mocno zniszczona, ale skory ok.Wazne ze dlugo jest u obecnego wlasciciela.
sobierw - Pon Wrz 10, 2012 22:30

Nie jeździłem Rover-em serii 600 :| ale rdza na tylnej części błotnika to standard nie tylko w R600 ale i R400. Konieczna naprawa :( cena jest bardzo niska więc jeżeli Ci nie zależy na wyglądzie. Podpytaj się Tomik-a (TomaTeam) On przemęczył chyba każdy model z wielkiej rodziny R :) ponieważ to benzyna 2.3 to trochę pali dobrze że jest gaz - za tę kasę nie udało by się dołożyć gazu. Ciekaw ile koni już zdechło z tego silnika
hohenzalsa - Pon Wrz 24, 2012 17:13

Dopiero teraz mam możliwość odpisania. Temat można uznać za zamknięty.. jadąc do sprzedającego do Warszawy, otrzymałem od niego telefon, że właśnie sprzedał autko... Ale dobrze się stało, ponieważ od 4 dni jestem szczęśliwym posiadaczem Rovera 620si(benzyna + lpg) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: