Zobacz temat - [R214] problem z wskaźnikiem po wymianie czujnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214] problem z wskaźnikiem po wymianie czujnika

tomcio1205 - Czw Wrz 13, 2012 10:44
Temat postu: [R214] problem z wskaźnikiem po wymianie czujnika
Witam. Mam problem ze wskaźnikiem temperatury. Zakupiłem nowy czujnik gdyż miałem problem z duszeniem auta, ale że nie popatrzyłem sobie wcześniej jaki to czujnik zakupiłem czujnik od wskaźnika temp. a więc ten brązowy ale z ciekawości wkręciłem go w położenie czujnika czarnego co przekazuje odczyt temp. do kompa, a więc miałem zamontowane dwa takie same, praca silnika poprawiła się ale nie było wskazań temp na liczniku, zakupiłem właściwy czujnik i wkręciłem go na swoje miejsce a ten od licznika podmieniłem, lecz nadal brak wskazań i nie bardzo wiem co jest przyczyną. Proszę o pomoc.
robsson78 - Czw Wrz 13, 2012 16:14
Temat postu: Re: [R214] problem z wskaźnikiem po wymianie czujnika
tomcio1205 napisał/a:
zakupiłem czujnik od wskaźnika temp. a więc ten brązowy ale z ciekawości wkręciłem go w położenie czujnika czarnego co przekazuje odczyt temp. do kompa,

tomcio1205 Jeśli dobrze zrozumiałem Twój post, to mylisz czujniki. Brązowy (ten widoczny z przodu kolanka) jest od komputera a czarny (na dole kolanka) jest od wskazań na zegary.

tomcio1205 - Czw Wrz 13, 2012 16:54

hmm to może ktoś wcześniej pomylił bo ja ten brązowy miałem zamontowany od dołu a czarny z przodu, sprawdze to :roll: