Zobacz temat - [R400] Maska w Carbon
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R400] Maska w Carbon

bioly - Czw Wrz 20, 2012 17:18
Temat postu: [R400] Maska w Carbon
Czesc, ostatnio zauwazylem ze na mojej masce zaczyna schodzic jakier bezbarwny, robia sie takie jakby pecherzyki i pewnie niedlugo zaczna pękac. Wpadlem z kolega na pomysl ze moze zamiast malowac cala maske to okleic ją folia carbonowa 3M. Widzieliscie juz kiedys takie cos w R400 HB? Ewentualnie jakby ktos mogl zrobic virtuala z tym.
Pozdrawiam

Harry - Czw Wrz 20, 2012 20:14

dziwnie to może wyglądać jak reszta seria. Lepiej np. czarny połysk- takie jest moje zdanie
farek - Pią Wrz 21, 2012 10:59

wyglądałoby jakbyś po dzwonie nie znalazł maski w kolorze ;p
bociannielot - Pią Wrz 21, 2012 11:36

bioly, nie każdy kolor pasuje, nie każdemu autu pasuje - zostaw jak masz teraz ;)
HiS - Pią Wrz 21, 2012 12:46

Z tym obklejaniem auta to jest tak że jak wyżej Panowie wspomnieli, nie każdemu autu pasuje. R400 to poważny z wyglądu pojazd i takie mody to podchodzą pod agro-tuning. Pomalowanie maski na nowo, o ile blacha jest w porządku nie będzie przecież takim wielkim kosztem ...
brkzzz - Sob Wrz 22, 2012 14:57

bioly, żeby maska carbon jako-tako miała rację bytu, musiałbyś pozbyć się wszystkich chromów z nadwozia, dobrać dobrą felgę i prawdopodobnie obniżyć zawieszenie. Aktualnie twoja 400-tka jest bardziej w eleganckim niż sportowym stylu, a to 2 przeciwne sobie koncepcje na samochód :]
bioly - Pon Wrz 24, 2012 07:40

Raczej sobie to odpuszcze bo koszty oklejenia i malowania pewnie by byly podobne, a co do zdjec to sa stare :D
Spiewaczek - Sro Paź 03, 2012 20:31

Takie rzeczy do 400 według mnie nie pasują. Ja swoim jeździłem z czarną maską prawie miesiąc (kupiłem nową, pokrytą tylko podkładem) i nie mogłem na to patrzeć.
Remigiusz - Sro Paź 03, 2012 23:19

A może by tak prawdziwym karbonem nowa maskę zrobił :wink: Ciekawe gdzie to włókno można dostać.
Pływak - Czw Paź 04, 2012 07:41

Normalnie w sklepie bo to już to nie jest jakaś technologia kosmiczna. Wpisz w google włókno węglowe to Ci zaraz wyskoczy lista dystrybutorów. Kupujesz tkaninę normalnie na metry z rolki. Chęci wykonania maski z włókna samemu nawet nie będę komentował :D
Remigiusz - Czw Paź 04, 2012 10:30

Pływak, Dzieki poszukam z ciekawości może coś się z klei :razz: