Zobacz temat - [Audio w Roverze 214]
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [Audio w Roverze 214]

siejson - Wto Wrz 25, 2012 21:54
Temat postu: [Audio w Roverze 214]
Witam,
Mam pytanie do wszystkich specow od Car Audio:)
Otoz chcialbym polepszyc jakosc dzwieku w moim Roverku.
Jak dotad w moim Roverku gra taki zestaw:
radyjko to SONY CDX-GT 630UI
z przodu mam glosniki X-zound wiem ze to jakas lipa , z tylu graja glosniki seryjne ale mam je wyciszone, w bagazniku mam podlaczona skrzynie Blaupunkta do wzmacniacza Mac Audio.
Planuje do przodu kupic jakies glosniki Jbl (jestem za granica i mam szanse w promocyjnej cenie kupic JBL)
Teraz moje pytanie,zeby polepszyc jakosc dzwieku , wyczytalem ze przednie glosniki mozna podpiac do wzmaka,a czy moje nowe przednie glosniczki moge podpiac do tego wzmaka co mam w bagazniku ?czy musze kupic oddzielny?czy jeszcze ktos moglby mi wytlumaczyc jakie zadania spelnia zwrotnica?i czy ona przydalaby sie w moim Roverku?

greg-si - Wto Wrz 25, 2012 22:07

O zwrotnicy możesz poczytać w internecie.
Jaki konkretnie masz model wzmacniacza?

siejson - Wto Wrz 25, 2012 22:13

greg-si napisał/a:
O zwrotnicy możesz poczytać w internecie.
Jaki konkretnie masz model wzmacniacza?


http://allegro.pl/wzmacni...2663968085.html

taki oto mam :)

hertz25 - Sro Wrz 26, 2012 07:30

to jest wzmacniaqcz dwu-kanalowy wiec jesli masz sub podlaczony to przednich niezasilisz ,a zeby polepszyc jakosc dzwieku w samochodzie to tez przydalo by sie wygluszyc przednie drzwi
siejson - Sro Wrz 26, 2012 18:33

wiem wiem o wygluszeniu drzwi;) mam zamiar kupic lepsze glosniki do przodu i pomysle jeszcze o tweeterach, dwukanalowy a w takim razie do czego sluza jeszcze wejscia plus i minus obok tych do ktorych mam subwoofer? czyli ogolnie mam dwa plusy i dwa minusy , tak jakby cos tam mozna by jeszcze podpiac;) czyli do przednich musialbym kupic jakis osobny wzmak? a co myslicie o tej zwrotnicy? przydalaby sie czy raczej odpuscic?
hertz25 - Sro Wrz 26, 2012 22:49

wzmacniacz ma dwa wyjscia na głosniki dlatego dwa plusy i minusy :smile: jesli masz podlaczony teraz sub to mozna zmostkowac wzmak