Zobacz temat - [R75] Przyciemnianie szyb...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R75] Przyciemnianie szyb...

kazi55 - Nie Wrz 30, 2012 23:39
Temat postu: [R75] Przyciemnianie szyb...
Witam czy ktos juz przyciemnial szyby w swoim roverku ??
jesli tak to prosze o jakis dobry i sprawdzony sposob na przyciemnienie szyb z gory dzieki :)

Firq - Sro Paź 03, 2012 10:59

jeśli nigdy tego nie robiłeś wcześniej to odpuść sobie :) zawieź do oklejenia i po temacie :) zrobią to profesjonalnie :)
a złotego środka nie ma poprostu trzeba mieć doświadczenie :0

bizon - Sro Paź 03, 2012 11:03

Cytat:
jeśli nigdy tego nie robiłeś wcześniej to odpuść sobie :) zawieź do oklejenia i po temacie :) zrobią to profesjonalnie :)
a złotego środka nie ma poprostu trzeba mieć doświadczenie :0

w dodatku cena dobrej foli na wlasna reke(nie z allegro za 9zl) jest porownywalna do ceny od razu z montazem u fachowcow

rafalmis1 - Sro Paź 03, 2012 13:15

ja robiłem sam w Scenicu, ale wyciągałem szyby. Kupiłem najtańsza folie,aby się nauczyć i najpierw zmarnowałem jeden arkusz, a na następnym wyszło mi pięknie. Nie udało mi się jedynie tylnej szyby, bo jest za bardzo okrągła i chciałem to zrobić w 15 minut, a to stanowczo za mało na tylną szybę. Zostawiłem na najtańszej foli, bo pomyślałem jak jestem w stanie zrobić to sam, to jak zacznie tracić kolor, to za 25 zł dalej zrobię sobie sam.
W Roverku też chciałem wyciągać szybę, ale odpuściłem, bo nie umiałem sobie z tym poradzić ale jak tylko ciepełko wróci, to plany wrócą do realizacji.

Teraz pytanie do tych co usuwali uszczelki, na czym one są przyklejone, to jest jakiś silikon czy klej, czym można go zastąpić ??
Albo jak wyciągnąć szybę bez usuwania uszczelek ??

ps. chce przyciemnić wszystkie, nawet z przodu, ale tylko tak delikatnie, aby jedynie lekko przydymione były, będzie mi do koloru auta świetnie pasować :mrgreen:

Firq - Czw Paź 04, 2012 14:31

Cytat:
ps. chce przyciemnić wszystkie, nawet z przodu,

czołową ?? ???? :mrgreen:

rafalmis1 - Sob Paź 13, 2012 13:41

Firq napisał/a:
czołową ?? ??
:mrgreen: :mrgreen: nie chodzi mi o szybę w drzwiach kierowcy i pasażera :D
bizon - Sob Paź 13, 2012 16:59

rafalmis1 napisał/a:
nie chodzi mi o szybę w drzwiach kierowcy i pasażera :D

w tych szybach tez sa normy co do % przyceimnienia

tronsek - Sob Paź 13, 2012 18:53

bizon napisał/a:
w tych szybach tez sa normy co do % przyceimnienia
Boczne przednie - 70% przepuszczalności.

rafalmis1 napisał/a:
nie chodzi mi o szybę w drzwiach kierowcy i pasażera
Proszę używać znaków interpunkcyjnych, bo w tym przypadku brak przecinka zmieniło sens wypowiedzi.