Zobacz temat - [Rover 220 sdi]Przekaźnik wentylatorów- zamiennik?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 220 sdi]Przekaźnik wentylatorów- zamiennik?

visionperfect - Czw Paź 11, 2012 10:21
Temat postu: [Rover 220 sdi]Przekaźnik wentylatorów- zamiennik?
witam,
powoli doprowadzam po nie udanym zakupie Roverka 220 SDi, zregenerowałem turbinę teraz to autko nabrało mocy. Kolejnym moim problemem jest przekaźnik wentylatorów, mój ma symbol YWB 10047 A, ACCU R84S, i znajduje na ścianie grodziowej po prawej stronie, lub po lewej kiedy stoimy przodem do silnika. Proszę mi powiedzieć czy macie coś takiego załatwić używane? chyba że da się naprawić , nie załączają się wentylatory chłodnicy, klima się nie załącza i nie ma nadmuchu ciepłego powietrza, a co w przypadku założenia z innymi numerami co się stac może? w razie jak by ktoś tę część miał podaje swój numer: 883 72 72 70, dziękuję

zdzichu - Czw Paź 11, 2012 21:11

Niie wiem jak w dieslu ale w benzynie podchodzą zwykłe przekażniki od świateł. Jeżeli możesz to wrzuć fotkę od strony konektorów. Jutro sprawdzę symbol u siebie.
visionperfect - Czw Paź 18, 2012 12:55

witam, wymieniłem, kupiłem z symbolem 10047 A, poniżej było ACCU, jedna literka się nie zgadza, a więc nie włącza się klimatyzacja przycisk nie świeci. Wentylatory dalej się nie załączają, a możesz mi powiedzieć - bo nie działa wskaźnik temperatury, a czujnik wymieniłem w sumie na używany, ale nie działa dalej. który czujnik wymienić aby wskaźnik działał?