Zobacz temat - [R600] smród i wilgoć w kabinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] smród i wilgoć w kabinie

kotulsky - Sob Lis 03, 2012 15:09
Temat postu: [R600] smród i wilgoć w kabinie
witam.od pewnego czasu w kabinie czuć nieprzyjemny zapach jakby zagrzybialy,pleśni z okolic nadmuchu na nogi.zreszta po właczeniu wentylatora w całej kabinie. na szybach osiadaja kropelki wody i paruja nawet jak wentylator ustawiony jest na szyby. no cóż to sie mogło porobić ?? ? :???:
Adrian - Sob Lis 03, 2012 15:43

Czyszczenie układu klimatyzacji robiłeś? Pewnie jakieś grzybki się zalęgły w parowniku...
kotulsky - Nie Lis 04, 2012 13:19

nooooo jakieś 3 lata temu :oops: . ale czy ten zapach bedzie sie unosił nawet gdy klima jest wyłaczona?? czy mogę to jakoś samemu wyczyścić??
Adrian - Nie Lis 04, 2012 16:55

Zapach będzie obecny cały czas. Jedź do klimaludków i zdezynfekuj porządnie układ klimatyzacji. Ewentualnie możesz spróbować tego: http://roverki.pl/zrob-to...-serii-600.html
kotulsky - Sro Lis 07, 2012 15:19

wczytywałem się kiedyś w tyn post...chyba szkoda ingerować w aparature własnymi rękoma.niema to jak fachowa dezynfekcja....a koszt jak myślisz ile??
carlo - Sob Lis 10, 2012 16:10

Myślę, że przegląd klimatyzacji zrobisz za jakieś 150 zł włącznie z odgrzybianiem.
Puki66 - Wto Lis 13, 2012 12:09

Miałem to samo żadne czyszczenie nie pomogło musiałem wymienić cały parownik klimy. Wyciągnij wentylator dmuchawy i zobacz jak wygląda parownik jeśli jest zielony to najlepiej go wymień ja wydałem ponad 500 zł na czyszczenie i pomagało na tydzień góra dwa, a parownik kupiłem za 100 zł. Sprawdź też czy nie masz zatkanej rurki odpływowej od klimy.