Zobacz temat - [R 620i] BRAK HAMULCOW W 3 KOŁACH
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R 620i] BRAK HAMULCOW W 3 KOŁACH

mariuszgit - Sob Lis 10, 2012 17:13
Temat postu: [R 620i] BRAK HAMULCOW W 3 KOŁACH
Witam serdecznie! Dziś rano chciałem podjechać do pracy a tu pedał hamulca prawie wpadł w podłogę i samochod z ledwością przyhamował na jedno koło(lewe przednie). Parę dni wcześniej zauwazyłem że tylne prawe coś słabo bierze i umówiłem się nawet z mechanikiem.Od tamtej pory nie jezdziłem samochodem i stał sobie do dziś , no i od razu po ruszeniu niespodzianka z hamulcami. Sprawdziłem plyn w zbiorniczku zbiorniczku ,byl pusty. ale wlałem i brakowało tylko ok.150 ml. Czy ktoś moze mi coś podpowiedzieć co się mogło stać? Dzięki serdeczne! :sad:
praktis - Sob Lis 10, 2012 18:23

Skoro zbiorniczek był pusty, to gdzieś płyn wyciekł. Trzeba znaleźć wyciek, naprawić, uzupełnić płyn, odpowietrzyć układ i cieszyć się hamulcami jak żyleta.
mariuszgit - Sob Lis 10, 2012 20:56

oby to było takie proste jak piszesz :smile: Bo zastanawia mnie dlaczego skoro układ jest nieszczelny bo gdzieś cieknie to jak dolałem płyn i wciskałem pedał hamulca i na zgaszonym i włączonym silniku to płynu nie ubyło,jest tyle samo jak po dolaniu... Czy to nie przez jakąś większą awarię? :bezradny:
BorysOpole - Sob Lis 10, 2012 21:23

zrób ja pisze praktis i będzie git
mariuszgit - Nie Lis 11, 2012 00:39

ok,dzieki :ok: !