Zobacz temat - [R75] problem z wodą w kabinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] problem z wodą w kabinie

Lukasz - Sro Lis 21, 2012 18:58
Temat postu: [R75] problem z wodą w kabinie
Witam wszystkich, pisząc i szukając odpowiedzi zarazem u Was...

Otóż od jakiegoś czasu zauważyłem mokry dywanik z tyłu za kierowcą. Spróbowałem wyssać tę wodę i myślałem że się udało, niestety nie, rozebrałem całą tę główną wykładzine zaczynająć od tylnej kanapy, i okazało się że ewidentnie stoi tam woda!!! Szukałem gdzie, co, jak i skąd...ale nie wiem dalej skąd tam sie zbiera!

Jeżeli miał ktoś taką sytuacje bądz wie gdzie mam szukać przyczyny to proszę o pomoc!!!

[ Dodano: Sro Lis 21, 2012 18:58 ]
Dodam jeszcze że patrzyłem od spodu, od podwozia ale tam jest wszystko idealnie, zresztą jak by miała być tam jakaś dziura w podłodze to by ta woda spłynęła, a tak zalega i to w dość obfito....

Pieta - Sro Lis 21, 2012 19:03

sprawdź listwy boczne za tylnymi drzwiami. Spinkami lubi pocieknąć.
W bagażniku sucho?
Przed przednim fotelem sucho?

Lukasz - Sro Lis 21, 2012 19:14

cenna uwaga, bo w sumie dzis zdejmowałem te listwy ponownie ale tez nie przypuszczałem zupełnie że może też nimi pociekać woda, sprawdze....dzięki Ci bardzo!

[ Dodano: Sro Lis 21, 2012 19:09 ]
tak bagażnik suchy, i przed fotelami przednimi również, tylko za kierowcą zbiera ta cholerna woda....

[ Dodano: Sro Lis 21, 2012 19:14 ]
a czy może mieć coś wspolnego to że w moim roverku jest założony gaz, butla jest zamiast koła zapasowego czy może mieć to jakieś powiązanie jedno z drugim? ja autko kupiłem dosłownie miesiąc temu gaz od niecałego roku jest założony, czy ewentualne przewody od butli mogą biegnąć w takim miejscu że konieczne było zrobienie jakiegoś otworu gdzieś?? czy była by zle butla gazowa zamontowana??

nie wiem czy to jedno z drugim się by wiązało...

rafalmis1 - Sro Lis 21, 2012 23:06

Masz szyberdach? To na pewno nie jest związane z gazem
haszczyc - Sro Lis 21, 2012 23:41

zaraz admin zablokuje temat i słusznie gdyż tematów podobnych jest dużo wystarczyło by poszukać ;)
apples - Czw Lis 22, 2012 09:02

Lukasz! Temat zamykam.

Odpowiedzi na Twoje pytanie szukaj w następujących tematach: #1.

Następnym razem zanim założysz nowy temat użyj funkcji Szukaj
lub przejrzyj Workshop Manual ROVERki.pl. :wink:

Pozdrawiam,
apples