Zobacz temat - [R623] Problem! Do czego to służy?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R623] Problem! Do czego to służy?

KatoSBE - Pią Gru 07, 2012 04:47
Temat postu: [R623] Problem! Do czego to służy?
Witam potrzebuję szybkiej pomocy wczoraj w sumie to dziś nad ranem wychodząc z pracy padł mi immo nie mogłem odblokować samochodu zacząłem grzebać pod kierą itd i urwałem jakiś kabelek idący no właśnie nie wiem do czego... immo zadziałało więc próbowałem odpalić i nic gdy przypiąłem ten kabelek to odpalił tak coś w stylu jakby bez tego podpięcia nie było iskry : O a jak podepnę to jest... jest to taka mała czarna kostka 2cm na 1cm znajdujaca się zaraz pod plastkiem który jest nad kolanami dokładnie pod schowkiem lewym tym koło kierownicy i wchodzą do niej dwa kabelki nie wiem skąd one są... na niej pisze z jednej strony dwóch pinów 4A-125V i tam miałem wpięte, a z drugiej 2A-250V co to jest? proszę o szybkie odpowiedzi!

http://sklep.celiko.net.p...umb_131x150.jpg <- takie coś identyczne po co to w aucie!

arczi83 - Pią Gru 07, 2012 08:01

Ktoś sobie założył dodatkową blokadę (odcięcie) przed kradzieżą i zapewne o tym nie poinformował Ciebie przy zakupie. Włącznik umieszczony jest pewnie na kablu od stacyjki do komputera od immo.