Zobacz temat - [R220sdi]Auto przyśpiesza do 2tyś i szarpie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220sdi]Auto przyśpiesza do 2tyś i szarpie

tuptus2222 - Pon Gru 10, 2012 19:06
Temat postu: [R220sdi]Auto przyśpiesza do 2tyś i szarpie
Panowie mianowicie mój problem zaczoł się kilka dni temu ,auto zaczeło jechac tylko do 2 tyś obrotów powyżej po wciśnieciu pedału auto zaczyna śię dławić i kopćić sprawdzone zostały poszczególne rzeczy takie jak >>kont wtrysku ustawiony na 3.5 stopnia był wadliwy czujnik temperatury wymieniony rozrząd sprawdzony ,przepływomierz również ciśnienie doladowania także wtrysk sterujacy także ale znalazłem mankament który przywraca obroty i prace silnika mianowicie przed filtrem jest gruszka do pompowania paliwa ale jest cały czas miekka po zaczęciu jej i napompowania obroty chwilowo powracają ale za raz znowujest pusta co morze być tego przyczyną ?? ?czy może być to pasnięta pompa czy też paliwo sie gdzies wraca drodzy koledzy prosze o Pomoc i z góry dziękuje.
kruszan - Pon Gru 10, 2012 19:09

Kiedy ostatnio wymieniany filtr paliwa?
tuptus2222 - Pon Gru 10, 2012 19:39

Filtr wymieniany tydzien temu powietrzny co prawda nie ale sprawdzałem bez filtra powietrza i to samo sie dzieje .
kruszan - Pon Gru 10, 2012 20:09

tuptus2222 napisał/a:
Filtr wymieniany tydzien temu powietrzny co prawda nie ale sprawdzałem bez filtra powietrza i to samo sie dzieje .


Może mi to ktoś przełoży na polską mowę?

Pytałem o filtr paliwa, nie powietrza.

kadzaf - Pon Gru 10, 2012 20:16

A czy w momencie szarpania zaswieca sie check .I czy sprawdzałeś czy wystepuja jakies błedy po samodiagnozie
marcin316 - Pon Gru 10, 2012 20:24

Zdejmij przewód paliwowy z filtra i spróbuj gruszką pompować paliwo do butelki. Może przewód w zbiorniku jest przytkany.
ngo_rover - Pon Gru 31, 2012 18:27

Na pewno filtr paliwa letnie paliwo i parafina zatkała filtr proponuje wymiane
szoso - Pon Gru 31, 2012 18:48

ngo_rover napisał/a:
Na pewno filtr paliwa letnie paliwo i parafina zatkała filtr proponuje wymiane

tuptus2222 napisał/a:
Filtr wymieniany tydzien temu

poza tym zwróć uwagę na datę tematu, na pewno już jeździ do tej pory :głupek2: