Zobacz temat - [R414] Kanały Nawiewu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R414] Kanały Nawiewu

Darion503 - Sob Gru 15, 2012 18:10
Temat postu: [R414] Kanały Nawiewu
Witam Wszystkich...
Szukałem ,ale może słabo więc jeśli ktoś może podesłac link z poradą do problemu który opisze za chwile to dziekuje, jeśli nie to prosze o pomoc.

Sprawa wyglada tego typu, Mam problem z nawiewem a dokładnie chyba z Kanałami nawiewu. Juz wczesniej po wlaczeniu cieplego powietrza Srodkowymi kratkami ( mowie o prawej i lewej ale na srodku auta ) Cieple powietrze wylatywalo kratka od strony kierowcy a chlodniejsze od strony pasażera Nie przejmowalem sie tym za bardzo chociaz zastanawialo mnie to Bo wydawalo mi sie ze to chyba jeden kanal prowadzi do obu kratek ( moze sie myle ) ale teraz mnie auto zaskoczylo po wyjechaniu na snieg i wlaczeniu nawiewu na 3 podmuch zaczol mi wrzucac do auta mgielke wody tak jakby gdzies kanal sie wychaczyl i lapal z zewnątrz, Moje pytanie jak zbudowany jest ten kanal i jak dojsc do niego, co zdemontowac? czy brac sie za to samemu?

[ Dodano: Sob Gru 15, 2012 18:10 ]
:bezradny: Ponad 50 wyswietlen i naprawde nikt nie może mi pomóc ?? ? ahhh

sTERYD - Nie Gru 16, 2012 09:05

Zzdejmij podszybie i zobacz, czy tam się nie dostał śnieg do wlotu wentylatora.
A na forum był kilka razy rysunek schematu nawiewu, więc szukaj się kłania.

Majdan - Nie Gru 16, 2012 14:49

Albo odkręć wentylator i sprawdź czy jest na nim woda :)
Marcin1642 - Nie Gru 16, 2012 19:02

Po pierwsze to sprawdź filtr kabinowy, co tam się dzieje.
Wrzucam zdjęcie jak wygląda rozkład kanałów. Z tego co wiem żeby się do nich dostać trzeba ściągać konsole.

Darion503 - Wto Gru 18, 2012 19:32

Aktualnie jestem po za domem, ale juz mam kupiony filtr kabinowy sprawdze to napewno dziekuje za chec pomocy Pozdrawiam Wszystkich