Zobacz temat - [r25] Przeprogramowanie komputera , immo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r25] Przeprogramowanie komputera , immo

piterkazzz - Sob Gru 29, 2012 23:48
Temat postu: [r25] Przeprogramowanie komputera , immo
Witam mam problem ponieważ w moim roverku było zwarcie i podpaliła się elektryka która została wymieniona , uległ uszkodzeniu komputer który został zlutowany i chodzi ale ile będzie chodził niewiadomo , Kupiłem drugi komputer z immo i kluczykiem i pilotem ale mechanik nie może połączyć się z komputerem , czy znacie kogoś kto zajmuje się przeprogramowaniem komputerków , druga problem to ciągle świeci mi się kontrolka silnika < pomarańczowa > i autko chodzi na trybie awaryjnym jak usunąć ten problem oraz nie działa mi wskażnik temperatury silnika na zegarach , czujniki nowe , Jestem z dolnegośląska i prosił bym o jakiś warsztat najlepiej blisko który ma możliwość podłączenia komputerka rovera
gralu - Nie Gru 30, 2012 13:59

Odłącz akumulator, podłącz komp.i immo. który zakupiłeś (kluczyk jest zbędny) podłącz akumulator, zamknij wszystkie dzrzwi, maskę , pilotem który zakupiłeś zamknij auto (załącz alarm i immo.) otwórz pilotem auto i bez problemu powinnien odpalić. Sprawdz czy chodzi w trybie awaryjnym jeżeli tak to coś z przepływomierzem (nie sprawny, może jakiś kabelek urwany , nadpalony) Ne trzeba nic przeprogramowywać to że twój mech. nie może się połączyć może ma kiepski kom. program. Pamiętaj ROVERKA podłączysz (żeby sprawdzić błędy i je wykasować i wiele innych żeczy....) przez T4, BOSCH, szwedzki AUTOCOM . Resztą innych progr. (jeżeli się polączysz) możesz tylko co odczytać niektóre parametry silnika, programy te nie będą widziały błędów (owej pomarańczowej kontrolki) tym bardziej skasować je. Jeżeli chodzi o wskaznik temp. może przez zworkę coś sie nadpaliło (chyba nie wymieniałeś całej instalacji) nie musi być tylko w tym miejscu co przypalone :wink:
piterkazzz - Pią Sty 04, 2013 21:27

Instalacja silnika była wymieniana , Zrobię tak jak mi to napisałem podłącze nowy komputer immo i zrobie krok po kroku jak to napisałeś

[ Dodano: Pią Sty 04, 2013 21:27 ]
Było robione jak kolega wyżej napisał i immo ciągle mruga , nie da się w wogóle podłączyć pod komputer

dzieju - Pon Lut 04, 2013 16:00

Proponuje wyjazd do Mariusza albo umow sie z nim na wizyte domowa :D
piterkazzz - Wto Lut 05, 2013 01:01

Pan mariusz , Moge dostac namiary na niego ??
dzieju - Wto Lut 05, 2013 15:47

Dane kontaktowe
Numer telefonu (22) 721 05 60; (+48) 508 353 669
Strona internetowa http://www.britishcars.pl