Zobacz temat - [R 25] blokady
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 25] blokady

komoss - Nie Sty 13, 2013 10:19
Temat postu: [R 25] blokady
Siemka.Pisze tutaj nie z wględu problemu lecza mam pytanie.Gdy jade na autostradzie na 5 biegu obroty maksymalnie wkazują 4 tysiące a prędkośc nie przekracza 160km/h.I moje pytanie czy jest jakas blokada gdzie ona jest i jak się ja zdejmuje?
pistolet - Nie Sty 13, 2013 10:55

Ja swojego rozbujałem do 180km/h na PB jeszcze przed montażem LPG i jakieś 170km/h na LPG (co oczywiście dłużej zajęło). Obroty przy 180km/h były coś koło 4500RPM jak dobrze pamiętam. Jechałem sam, bez jakiegokolwiek obciążenia. Wg danych technicznych powinien jechać max 166km/h. Nie słyszałem o blokadacg :) Może zrzuć zbędny balast :)

http://www.roverki.pl/rov...techniczne.html

leszczu - Nie Sty 13, 2013 11:01

Te auta nie posiadają żadnych blokad prędkości. :wink:
komoss - Nie Sty 13, 2013 11:02

Własnie niewiem czy sa blokady.Bo wszystkie inne auta co mialem to na 5 biegu to do odcięcia mozna było jechac
brkzzz - Nie Sty 13, 2013 13:12
Temat postu: Re: [R 25] blokady
komoss napisał/a:
Siemka.Pisze tutaj nie z wględu problemu lecza mam pytanie.Gdy jade na autostradzie na 5 biegu obroty maksymalnie wkazują 4 tysiące a prędkośc nie przekracza 160km/h.I moje pytanie czy jest jakas blokada gdzie ona jest i jak się ja zdejmuje?

A czy nie ślizga Ci się sprzęgło? Być może masz skrzynię z silnika o innej pojemności? U mnie przy 4k rpm na ostatnim biegu było max 140 (nie pamiętam dokładnie), na pewno na V biegu przy 3k rpm jest równe 100km/h.

komoss - Nie Sty 13, 2013 14:52
Temat postu: Re: [R 25] blokady
brkzzz napisał/a:
komoss napisał/a:
Siemka.Pisze tutaj nie z wględu problemu lecza mam pytanie.Gdy jade na autostradzie na 5 biegu obroty maksymalnie wkazują 4 tysiące a prędkośc nie przekracza 160km/h.I moje pytanie czy jest jakas blokada gdzie ona jest i jak się ja zdejmuje?

A czy nie ślizga Ci się sprzęgło? Być może masz skrzynię z silnika o innej pojemności? U mnie przy 4k rpm na ostatnim biegu było max 140 (nie pamiętam dokładnie), na pewno na V biegu przy 3k rpm jest równe 100km/h.



COś ty sprzegło i skrzynia jest ok.Tylko mnie zastanawiało to czy te auto ma jakas blokade szybkości bo dziwnie że przy 4 tysiącach i 160km/h auto więcej nie pojedzie.W porównaniu moja Nexia 90 konna osiąga nawed 190 km/h

brkzzz - Nie Sty 13, 2013 15:07

Nie ma żadnej takiej blokady.
bogdan75 - Nie Sty 13, 2013 19:47

ja miałem blokade tylko na przepustnicy,nie otwierała sie do konca wyciołem i po sprawie,pedał gazu tylko głębiej wpada ale i na wieksze obroty wchodzi,gdzies ktos miał tu foto jak to zrobic :wink: