Zobacz temat - [Freelander] skraplacz klimatyzacji pytanie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander] skraplacz klimatyzacji pytanie

amik - Czw Sty 17, 2013 10:08
Temat postu: [Freelander] skraplacz klimatyzacji pytanie
witam kolegów mam pytanie dotyczące skraplacza klimatyzacji ?
czy da się upchnąć skraplacz orginalny do wersji EU w przekładanego frelka jeśli bezpieczniki zostały po lewej stronie ?
mogę kupić taki skraplacz ale nie wiem czy będzie pasował w moim poniewarz zostały bezpieczniki po stronie pasażera więc kupić czy nie :mrgreen:
Pozdrawiam

kuba3er - Sro Mar 06, 2013 10:18

Jest na Allegro kolega który przerabia puszki UK na EU Zobacz na zdjęciach jak to wygląda jeśli są bezpieczniki z prawej strony:

http://moto.allegro.pl/fr...3062704026.html

SyntaX - Sro Mar 06, 2013 21:45

Ten kolega ta ja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kuba3er - Pią Mar 15, 2013 21:19

To TY?? A ja własnie z Tobą mailuje w tej sprawie.... Miałem juz wysac ale posypala mi sie pompa wody i tamto zeszło na drugi plan. Zresztą u mnie w krakowie zima na calego....
SyntaX - Sob Mar 16, 2013 10:36

Tak to ja - Już 2 osoby z forum mają przerobione.
W początkowych rocznikach 2001 jest jakieś dziwne PCV - Diabelnie trudno się to spawa bo się koksuje, ale i na to mam patent w postaci masy Patex Super FIX.
Podstawa to nie ruszać dolotu obrócić parownik i ładnie górę uszczelnić, oraz co jest największą mordęgą przerobić cały kanał do odprowadzenia skroplin tak by miał odpowiedni spadek.

kuba3er - Nie Mar 17, 2013 11:12

U mnie klimy brak więc pozostaje tylko przespawanie aby pasowało na prawą stronę i żeby jakiekolwiek powietrze wpadało do wentylatora...
SyntaX - Nie Mar 17, 2013 19:47

Robota w sumie ta sama.
Jak coś to na PW.