Zobacz temat - [Rover 200]Tylna szyba/ podlaczenie mat grzewczych jak?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 200]Tylna szyba/ podlaczenie mat grzewczych jak?

dk2b - Sro Sty 23, 2013 11:32
Temat postu: [Rover 200]Tylna szyba/ podlaczenie mat grzewczych jak?
Witam wszystkich... :mrgreen:
Mam problem polegajacy na tym ze nie wiem jak podlaczyc maty grzewcze do lusterke. :cry: Chcialbym zeby byly zalaczane razem z tylna szyba lecz nie wiem jak wpiac sie w kable tylnej szyby czy wpinac sie przy przelaczniku czy w kable przy bezpiecznikach i czy kable ktore wychodza od przelacznika/bezpiecznikow to jest tylko + czy i -? Odrazu uprzedzam, nie znam sie na schematach elektrycznych :razz: Najlepiej jak by mi to ktos wytlumaczyl "chlopskim" jezykiem:P

[ Dodano: Sro Sty 23, 2013 11:32 ]
Pomoze mi ktos? :cry:

leszczu - Sro Sty 23, 2013 11:50

http://forum.roverki.eu/v...zewane+lusterka
dk2b - Sro Sty 23, 2013 12:29

Nie znam sie na schematach elektrycznych to dla mnie czarna magia :oops: Nie posiadam zadnej kostki w drzwiach tak jak jest w linku, ktory podal leszczu, :cry:
leszczu - Sro Sty 23, 2013 12:47

Chłopie jeśli się kompletnie nie znasz na elektryce to nawet się nie zabieraj za tą robotę. :wink:
dk2b - Sro Sty 23, 2013 15:46

Elekryke troche ogarniam ale nie umiem czytac schematow elektrycznych. Jak by mi ktos powiedzial co i gdzie podlaczyc to ogarne :mrgreen:
Harry - Sro Sty 23, 2013 19:37

dk2b napisał/a:
Elekryke troche ogarniam ale nie umiem czytac schematow elektrycznych. Jak by mi ktos powiedzial co i gdzie podlaczyc to ogarne

wszystko masz na schematach, kolory przewodow tez
ew. podjedz do kogos i niech CI to zrobi jak sie nei czujesz na silach

dk2b - Sro Sty 23, 2013 19:59

Chyba tak zrobie :razz: bo nie chce nic pokrecic :|