Zobacz temat - [R75 '01] Proszę o opinię
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [R75 '01] Proszę o opinię

Sczrajder - Pon Sty 28, 2013 16:03
Temat postu: [R75 '01] Proszę o opinię
Witam.
W czwartek mam zamiar wybrać się na oględziny tego R 75 i chciałbym prosić o waszą opinie.
http://otomoto.pl/rover-7...-C27328985.html
Czy ktoś już go może oglądał ?? Na zdjęciach wszystko wygląda OK. Według tego co mówi koleś z komisu to auto przyjechało z Korsyki i jest oczywiście w super stanie:) Kolor na zdjęciach jest czarny ale podobno w rzeczywistości jest ciemno niebieski.
A może ktoś z Was miał już do czynienia z tym komisem?
Numer VIN to: SARRJZLLZ1D206111
Czy jest jakiś sposób żeby sprawdzić historię auta po VIN? Może mamy kogoś na forum kto pracował w serwisie Rovera?
I na koniec: gdzie zabrać auto na przegląd przed zakupem? Zwykła stacja diagnostyczna podepnie się pod kompa czy muszę poszukać jakiegoś wyspecjalizowanego zakładu? Może ktoś ma zaufanego diagnostę w tych okolicach????
Z góry dzięki za pomoc

patryk1313 - Pon Sty 28, 2013 16:10

cholera ładny,sam mam rozterki czy takiego nie kupić tyle że manual 1.8
maziciel - Pon Sty 28, 2013 17:05

Wg mnie auto może mieć pękniętą prawą tylną sprężynę amortyzatora (nadkole z tej strony jest ewidentnie bliżej opony).
sash997 - Pon Sty 28, 2013 22:28

wypas ma konkretny,nawet elektrycznie składane lusterka :o
Stanislaw - Pon Sty 28, 2013 22:36

Parktronik-chyba nie ma,nie widac czujnikow na zderzaku
sash997 - Pon Sty 28, 2013 22:40

a w tej okolicy T4 niema więc jakiś uniwersalny komp tylko wchodzi w gre

[ Dodano: Pon Sty 28, 2013 22:40 ]
jak to niewidać? są czujniki

Stanislaw - Pon Sty 28, 2013 22:47

Faktycznie,przyjrzalem sie dokladniej zdjeciu,no coz starosc i okulary nie pomoga
sash997 - Pon Sty 28, 2013 22:48

:D ale jest autko fajne,jak jest w porządku wszystko to bym sie nie oglądał nawet
mike-l - Pon Sty 28, 2013 22:57

ufff pięknie wygląda .... sam bym przygarnął tak eleganckie auto! Oby mechanicznie prezentował się na podobnym poziomie jak wizualnie :)
Oglądać, sprawdzać i brać ;)
Powodzenia!

rafalmis1 - Pon Sty 28, 2013 23:09

aż zazdroszczę
mimo to, nie podoba mi się kanapa z tyłu, skóra jest luźna
koniecznie załatw sobie czujnik lakieru, i jak znajdziesz gdzieś za grubą warstwę, ale będziesz chciał brać, to jeszcze popatrz na progi czy na nich warstwa lakieru nie przekracza 70 mikronów

co do koloru, to faktycznie jest granatowy
wato by było znaleźć w okolicy komputer BOSCH, bo może mieć padnięte VIS-y i będzie palił jak smok, a ty zawsze coś utargujesz :wink:

sobierw - Wto Sty 29, 2013 13:08

Ja nie widzę różnic w odległości nadkoli - myślę że to złudzenie optyczne. Auto faktycznie prezentuje się ładnie (bardzo ładny odcień ala drewnianej deski - ja mam jaśniuteńkie drewienko i wygląda śmiesznie).
Wiesz że czego byśmy tu nie napisali to i tak najważniejsze są oględziny i odczucia bezpośrednie.
Fakt też bym je kupił.

Sczrajder - Wto Sty 29, 2013 14:25

A czy ktoś jeszcze mógłby mi powiedzieć jakie jest gniazdo do komputera w tym aucie, bo jak będę dzwonił na stację z pytaniem czy się podłączą to przydałoby się to wiedzieć.
SeniorA - Wto Sty 29, 2013 16:36

Sczrajder napisał/a:
jakie jest gniazdo do komputera w tym aucie,
standartowe jak w każdym z systemem OBDII/ EOBD
mike-l - Wto Sty 29, 2013 16:37

OBD2, gniazdo znajduje się tuż pod osłoną na nogi kierowcy, po lewej stronie.
Zwykłym ELM sprawdzisz ten silnik, ale inne rzeczy (poduszki, pasy itp) nie da rady.
KTS Bosch podobno daje rade.

sash997 - Wto Sty 29, 2013 18:52

żeby troche bliżej było to do mnie na kompa byś mógł wpaść ale gościowi nie powiesz że 40km chcesz sie przejechać :D sprzęt DELPHI i CDIF/2 też w miare gada z tym autkiem
Sczrajder - Wto Sty 29, 2013 19:39

Kolejne pytanie: w opisie koleś napisał że ma EDS.
Z tego co się orientuję jest to elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego, ale w żadnym innym ogłoszeniu się z tym systemem w Roverze 75 nie spotkałem.
Ściema czy rzeczywiście te auta miały EDS?
No i jak sprawdzić czy rzeczywiście jest w aucie??

sash997 - Wto Sty 29, 2013 19:50

nigdy nie było, było tylko TC - kontrola trakcji,pozatym jeszcze takie cuda jak SRS i ABS posiada :D
SeniorA - Wto Sty 29, 2013 19:54

ani EDS , ani ESP , może być tylko ABS, TC i EBD, nie wiadomo czy to 150 czy 177 KM.
encor - Wto Sty 29, 2013 22:29

sash997 napisał/a:
gościowi nie powiesz że 40km chcesz sie przejechać

To by było dobre, bo można zobaczyć wtedy jak się auto zachowuję podczas jazdy. Ja jak kupowałem swojego, to gość z komisu przyjechał do mnie (prawie 30km) żebym mógł sobie sprawdzić na kompie i w zaprzyjaźnionym warsztacie ;)

Jeśli chodzi o Zduńską wolę to mam złe wspomnienia... Kupiłem tam R600 i po przejechaniu niecałych 20 km padł silnik, okazało się, że był zreanimowany tak, aby wyjechać za miasto... no ale to były odległe czasy, bo ponad 4 lata temu i kupowałem od jakiegoś handlarza na "umowę na niemca" ale mądry polak po szkodzie hehe

sash997 - Sro Sty 30, 2013 17:00

kupiłem raz auto w zduńskiej woli teżna niemca ale co do wspomnień to niemam bo po 2 miesiacach miałem nim czołówe :oops:
Sczrajder - Sob Lut 02, 2013 12:28

To nie jest na niemca bo jest już po opłatach.
A propo jest jeszcze opłata recyclingowa??

W każdym razie jadę jutro go oglądnąć. Jeśli wszystko będzie OK i koleś spuści trochę z ceny to go wezmę.
Tak czy inaczej po powrocie napiszę co i jak z tym autkiem.

[ Dodano: Sob Lut 02, 2013 12:28 ]
No Panowie.
Auto oglądnięte, czas podzielić się spostrzeżeniami.

Po pierwsze: AUTKO BEZWYPADKOWE W ORYGINALE !! !!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
- malowana i źle spasowana maska oraz zderzak,
- walnięty był w prawy przód (600um grubość lakieru + nowa chłodnica),
- pogniecione tylne drzwi z prawej strony
- zapaćkany lakierem słupek między drzwiami z prawej strony (było spore obdarcie)
- nieoryginalne szyby (przednia, w drzwiach kierowcy, lewe tylne)
- szpachlowany prawy tył w okolicy lampy
- kilka innych elementów malowanych
- zdjęcia na aukcji są zretuszowane: kolor skóry jest żółty a nie biały, kolor auto nie jest czarny, no i nie widać źle spasowanej maski

Poza tym:
- kręcony licznik (wykasowany komputer, nie pokazuje daty produkcji, nie wykonuje testu kontrolek, nie działa menu błędów)
- brak koła zapasowego, ALE W ZAMIAN 15 cm wody w bagażniku!!!!! :o :o :o
- tarcze do wymiany
- spora ilość oleju na skrzyni biegów
- wycieki z VIS-ów

A teraz pozytywy:
- środek zadbany, czysty bez przetarć (tylko małe pęknięcie na fotelu kierowcy)
- rzeczywiście Full Opcja i wszystko działa
- silnik dosyć ładnie chodzi, trzyma równo obroty o okolicy 800/min, wkręca się na obroty bez dziur
- amory suche i dobrze trzymające
- pompa wspomagania przy pełnym skręcie nie wydaje najmniejszych dźwięków
- klima działa (choć trochę śmierdzi stęchlizną)
- nie znalazłem żadnych oznak korozji

Niestety właściciel komisu to MEGA CWANIAK. Oczywiście cały czas się upierał że auto bezwypadkowe, ale jak już zobaczył miernik lakieru to się zamknął i uciekł do biura. Ponieważ nie chciał opuścić ceny to nie zabrałem auta na stację diagnostyczną i nie wiem w jakim stanie było podwozie, zawieszenie, geometria itd.

Morał z tej historii jest taki:
NIE WIERZCIE W TO CO LUDZIE WYPISUJĄ W OGŁOSZENIACH!!!!!!!!!

sash997 - Nie Lut 03, 2013 00:38

Sczrajder napisał/a:
rzeczywiście Full Opcja i wszystko działa

to jakiś cud skoro 15cm wody w bagażniku
Sczrajder napisał/a:
Morał z tej historii jest taki:
NIE WIERZCIE W TO CO LUDZIE WYPISUJĄ W OGŁOSZENIACH!!!!!!!!!

ameryki nie odkryłeś :twisted: ale jakbyś nie pojechał i nie sprawdził to byś żałował że nie pojechałeś obejrzeć ;-)

mike-l - Nie Lut 03, 2013 11:09

Czyli zbyt piękne by było prawdziwie...

A to mnie rozwaliło:
Sczrajder napisał/a:
cały czas się upierał że auto bezwypadkowe, ale jak już zobaczył miernik lakieru to się zamknął i uciekł do biura


:mrgreen:

Julek - Pon Lut 04, 2013 14:37

hahaha z tym ostatnim to mnie rozboriles;p " zobaczyl miernik poszedl do biura" no ale niestety jestesmy w polsce i tutaj sporo takich cwaniaczków.
Sczrajder - Pon Lut 04, 2013 14:54

Panowie oglądałem kolejnego SUPER Roverka 75.
http://moto.allegro.pl/la...2995184760.html

Tym razem posłużę się cytatem ze strony sprzedającego:

Samochód tydzień w kraju. Jest w super stanie technicznym i wizualnym. Zawieszenie idealne, bez luzów świetnie trzyma się drogi. Silnik bardzo ładnie cicho pracuje,suchy bez wycieku, nic w nim nie brzęczy ani nie stuka. Środek samochodu, bardzo czysty i zadbany jak nowy! Wszystkie elementy plastikowe na swoim miejscu. Wszystko w samochodzie działa.Nie palone w środku! Jazda tym samochodem to sama przyjemność. Naprawdę polecam ten samochód. Więcej informacji udzielę telefonicznie. W rzeczywistości prezentuje się ładniej niż na zdjęciach.

Więc tak:
- auto w strasznym stanie, walnięte z przody, malowane z każdej strony (poza dachem i klapą bagażnika), każda szyba z inną datą, listwy chromowe pogięte, uszczelki niedopasowane
- silnik cały mokry od oleju
- środek auta jak psu z gardła: fotel zapadnięty i podarty, na drzwiach skóra poszarpana i pocięta, lampki w podsufitce trzymają się na kablach, wszystkie plastiki ruchome, a jak chciałem otworzyć drzwi pasażera od środka to mi klamka została w ręce :-| :-|
- śmierdzi w środku stęchlizną, petami i jakimś G**NEM!!
- a na zdjęciach prezentuje się 100x lepiej niż na żywo :!:

I JAK TU K**** NIE BYĆ ZA KARĄ ŚMIERCI :twisted: :twisted: :twisted:

encor - Pon Lut 04, 2013 15:23

Sczrajder, zrób zdjęcie ogłoszenia i opisz w tym temacie

http://forum.roverki.eu/v...15685&start=320

Boncky - Pon Lut 04, 2013 15:24

hahah zarąbiste masz opisy no i fajne auta trafiasz - Polska rzeczywistość...
Julek - Pon Lut 04, 2013 15:53

cos nie masz szczescia do tych 75-tek;p ale moze wkoncu trafisz na cos fajnego ja bym szukal predzej aut od prywatnych wlascicieli;p bo wlasciciele komisow zawsze beda kombinowac

[ Dodano: Pon Lut 04, 2013 15:53 ]
http://otomoto.pl/rover-7...-C27771590.html juz nawet bym sie bardziej czyms takim interesowal:P bo sprzedajacy przynajmniej nie pisze bajek typu wszystko swietnie radosc z jazdy to po co sprzedaje? a tutaj Pan przynajmniej pisze ze stan nie jest zly.

sobierw - Pon Lut 04, 2013 17:55

Święte słowa - komis to i cena większa i jakość gorsza :( poszukaj na gumtree lub na jakiś prywatnych ogłoszeniach - przerabiałem to 2 razy w 2012 jak szukałem R75 i R45.
A może ktoś z klubu ma coś ciekawego do sprzedania.

Ale masz rację zdjęcia rewelacja - full opcja i kierownica nic a nic nie zniszczona - mam o 3 lata młodsze auto a kierownica zdarta jak ch.....a.

Trzymam kciuki.

P.S. nie zapomnij dodać sprzedawcy do tych "super uczciwych"

Sczrajder - Sro Lut 06, 2013 18:06

Panowie nowa SUPER okazja:
http://otomoto.pl/rover-7...-C27848393.html

Niby bezwypadkowy a:
- zderzak od V8 no i w środku wydaje mi się że miał wywaloną poduszkę pasażera.
- 76000 a kierownica powycierana

No tylko że cena mega niska jak na ten rok, więc się zastanawiam.
Co myślicie????

haszczyc - Sro Lut 06, 2013 18:27

Sczrajder, haha w takie okazje wierzysz ? :mrgreen:

[ Dodano: Sro Lut 06, 2013 18:27 ]
Sczrajder, ten koleś wystawia wszystkie samochody za ta cene patrz :D

http://otomoto.pl/dacia-s...-C27755965.html
http://otomoto.pl/opel-ve...-C27748329.html

ten sam nr tel a inne miejscowosci :D haha

sobierw - Sro Lut 06, 2013 18:57

Pewnie wielu z nas chciało by mieć ten przód, co do tyłu to nie mam zdania, wiem że po lifcie ostatniej oficjalnej wersji Rover-a 75 zderzaki przedni i tylni były totalnie zmienione. Być może tak właśnie wygląda zderzak tylni - jest paskudny :(

ale co do środka to na 100% było coś grzebane przy osłonie poduszki pasażera no i ten super czysty silnik - to nie wróży dobrze :( przykro mi.

ponieważ siedzę w analizie zdarzeń i piszę różne scenariusze dla klientów oraz służb mundurowych podejrzewam że:
1) auto było po delikatnym dzwonku
2) gość kupił nie oryginalne zderzali - trysnął kolor i masz R75 z grilem jak Audi ;)
3) no chyba że faktycznie oryginał w 100% tylko składany polskimi rękoma tuż przed upadkiem koncernu i jest źle złożona osłona, a autem jeździła emerytowany lekarz Austryjak do kościoła raz w tygodniu.

Sczarajder musisz obejrzeć auto przez net nic się nie dowiesz :|
ale jeszcze raz Ci napiszę że nie jeden klubowicz chętnie by sobie ten przód sprawił :) :) :)

Julek - Sro Lut 06, 2013 19:27

no przod robi wrazenie... ALE Sczrajder BLAGAM szukaj aut ktore nie wygladaja podejrzanie!!! jak auto zle zlozone widac daruj sobie jak auto zbyt wypicowane daruj sobie i jak sie silnik blyszczy jak psu jaja DARUJ SOBIE! czasem trafi sie okazja ale nie zawsze;p mam nadzieje ze wkoncu trafisz na auto dla ciebie:)
klik - Czw Lut 07, 2013 02:18

Witam Panowie

Przeczytałem temat i się zastanawiam co sądzicie o tym egzemplarzu :

http://moto.allegro.pl/ro...html#tabsAnchor

Może ktoś mieszka niedaleko i może rzucić na niego okiem czy nie był bity.

Pozdrawiam

sobierw - Czw Lut 07, 2013 07:04

Wygląda ładnie tylko czy nie zamały silnik 1.8 (120 KM) jest paliwo lubiąca jednostka (producent pisał 7,8 l w cyklu mieszanym, a 10,8 l w mieście)

http://www.autocentrum.pl...ynowy-1.8-120km

to prawie 8 i 11 a jak dodasz chęć szybszego startu na światłach to masz 10 i 15 :(

nie jeździłem R75 w benzynie ale miałem freelandera z 1.8 16V i spalanie było kosmiczne :( :( :(

Trzeba zobaczyć - wydaje się ładne za niską cenę - pamietaj to auto z 1999 roku a to aż 14 lat więc nie łudź się że to nowe auto.

jak na tak wiekowy samochód to bardzo mały przebieg - może być realny w przypadku dużego spalania.
Jak właściciel się zorientował ile auto pali to zrezygnowłą z jeżdżenia :| nie wiem jakie masz doświadczenie ale ze swojego wiem że kilometry na liczniku kręcą się bardzo szybko i auta nie oszukasz zwykle podjeżdżanie do sklepu też widać :(
w ostatnim czasie mało jeździłem a i tak przez 5 lat 150 tyś się zrobiło.

Leif_Erikson - Czw Lut 07, 2013 09:27

Piękny kolor i felgi. Zużycie kierownicy mogłoby potwierdzać przebieg, chociaż to 198-199 tysięcy w nastoletnich autach jest dość powszechne z wiadomych względów. :D

Dużo pierdół, które świadczą, że faktycznie ktoś dbał o auto. I gość nie pisze, że jest idealne i nieskazitelne - to na starcie też dobrze rokuje.

Jeśli po oględzinach okaże się, że nie jest złożony z trzech innych, to za 9000 brałbym z pocałowaniem ręki. W porównaniu do tych poprzednich szrotów, ten na wstępie zapowiada się lepiej. :) Ale oczywiście wszystko okaże się po oględzinach.

Inna sprawa, że jeden znajomy (fan, posiadacz 75 i 25) powiedział mi wprost - jak będziesz chciał kupić dobrą 75, to niestety nie w Polsce. :( ALE za 9000 nie ma co wybrzydzać. Z podobnego rocznika możesz za tyle kupić ewentualnie Golfa. ;)

Jak nie kupisz, to daj znać - sam się przejadę go zobaczyć, bo bardzo mi się podoba. ;)

Julek - Czw Lut 07, 2013 11:42

no wyglada ladnie, albo ktos o niego bardzoooo dbal albo jest wypicowany do sprzedazy z wiadomych przyczyn.
SeniorA - Czw Lut 07, 2013 22:11

nieprawdziwa informacja: "Samopoziomujące światła przednie (jak w ksenonie)",w tym czasie nie montowano samopoziomowania .Jest jak w każdym R75 ustawienie świateł do pozycji wyjściowej.Pan o tym nie wie albo ściemnia.
klik - Pią Lut 08, 2013 02:00

Dzięki za opinie

Rozmawiałem z sprzedawcą wstępnie się umówiłem na oglądanie. Tak silnik 1.8 to mało ale są 2 powody dlaczego wybrałem akurat taki silnik.

1) Z tego co się dowiadywałem wyjdzie mnie taniej przerobienie silnika 1.8 na gaz niż większych pojemności. (Może ktoś potwierdzi mi taką informacje?)

2) Samochód ma służyć do codziennej jazdy i kilka razy w roku pojadę nim gdzieś dalej na osiągach mi zupełnie nie zależy dlatego taki silnik mnie zadowala.

Mam jeszcze umówione spotkanie z jednym sprzedawcą:

http://otomoto.pl/rover-7...-C27590832.html

zupełnie inny silnik nigdy nie miałem samochodu z Dieslem ale cena i opis jest zachęcający i pewnie właśnie na niego się zdecyduje. Ale najpierw muszę obejrzeć pomacać i oddać w fachowe ręce by go sprawdzili.


Leif_Erikson- A może ten kolega powiedział skąd można ściągnąć 75 w dobrym stanie w jakim kraju próbować?

Leif_Erikson - Pią Lut 08, 2013 08:38

klik napisał/a:


Leif_Erikson- A może ten kolega powiedział skąd można ściągnąć 75 w dobrym stanie w jakim kraju próbować?


On kupował w Holandii (na zasadzie: dwudniowa wycieczka z jakimś specem-mechanikiem i masa oglądania). Więc trochę trzeba w to wysiłku (i pieniędzy) włożyć, ale podobno warto.

SeniorA - Pią Lut 08, 2013 09:01

klik napisał/a:
opis jest zachęcający
"Samochód jest bogato wyposażony"
z całym szacunkiem ale to jest tzw. golas

dzelo23 - Pią Lut 08, 2013 10:28

Klik mam 75 z 1.8 Pb 120km +LPG
koszt rozrządu z wymianą oleju to 560zł (marzec 2011)
gaz sekwencja (wtryski hana, reduktor shark, sterownik stag 4plus) koszt 2600 butla w miejscu koła zapasowego, zawór tankowania w klapce wlewu paliwa. Działa bardzo dobrze, spalanie od 9,5 do 14,7 lpg/100km. Lekkiej nogi nie mam, śmigam po małym mieście (max 4km odcinki) 2 ; 3 razy w roku dluga trasa. Kupiony ze znikającym płynem chłodniczym po 5 miesiącach hgf, naprawa 960zł ale płyn znikał nadal. Po roku znowu hgf bo jak się okazało mechanik mimo mojej prośby o nowe, wsadził stare szpilki i płyn uciekał pod kolektorem wydechowych. Zrobione w innym miejscu, koszt 1140zł. 6 miesięcy już jeżdzę i jest ok. Reszta to rzeczy ekspluatacyjne.
Mimo że uważam że ten silnik to wielka pomyłka w 75 bo to toczydło straszne to w moim przypadku to chyba najekonomiczniejsze rozwiązanie.

encor - Pią Lut 08, 2013 15:36

klik napisał/a:
Mam jeszcze umówione spotkanie z jednym sprzedawcą:

http://otomoto.pl/rover-7...-C27590832.html

poprawcie mnie jeśli źle snuję domniemania, ale jeżeli jest nowy typ blendy i brak znaczków ozdobnych na tylnych drzwiach, to nie powinno być chyba również oznaczenia wersji silnikowej na drzwiach przednich?

może się czepiam ale tylko 400 obrotów na obrotomierzu? Wskazówka prędkościomierza jakoś poniżej zera wskazuje...

SeniorA - Pią Lut 08, 2013 19:09

encor napisał/a:
eżeli jest nowy typ blendy i brak znaczków ozdobnych na tylnych drzwiach, to nie powinno być chyba również oznaczenia wersji silnikowej na drzwiach przednich?
no tak , z numeru VIN też to wynika..
Stanislaw - Sob Lut 09, 2013 18:31
Temat postu: ciekawy i tani
http://media.paruvendu.fr...31930390_1.jpeg ktos jest chetny na wycieczke do Francji?

[ Dodano: Sob Lut 09, 2013 18:31 ]
5000 Euro i cena do dyskusji

haszczyc - Sob Lut 09, 2013 19:27

Stanislaw, daleko od ciebie?

[ Dodano: Sob Lut 09, 2013 19:27 ]
Stanislaw, znalazłem to ogłoszenie coś strasznie tanio hmmm full opcja i przebieg 232tys

Stanislaw - Sob Lut 09, 2013 19:44

haszczyc daleko bo 735 km od mojej wioski
Tez mi podpada troszke-zamazane tablice to po pierwsze no i cena jak piszesz mala
ale tez przebieg powyzej dwustu tysiecy,Francuzi tez zwracaja troche uwagi na przebieg.Na usprawiedliwienie tej ceny to chyba tylko argument ze jest to auto angielskie,koszty naprawy baaardzo wysokie,i mala ilosc garazystow ktorzy podejma sie naprawy
Ale generalnie-nie mam zaufania do ogloszen gdzie ukrywa sie tablice rejestracyjne i autka sa z okolic Paryza tu trzeba uwazac[/b]

haszczyc - Sob Lut 09, 2013 19:54

Stanislaw, dla takiego wyglądu i wyposażenia jeśli jest sprawne warto zakupić takie cudo ten grill mi się marzy ale nie mam skąd go dostać ...
Stanislaw - Sob Lut 09, 2013 20:14

Pod koniec ubieglego roku facet wystawial na angielskim ebayu kila sztuk nowych,pamietam ze cena w przeliczeniu na euro nie byla straszna ale przesylka do Francji jej koszt byl nieomal taki jak cena grilla.
Nie zapisalem sobie zadnych danych wystawcy i dzis takiego grilla nie moge znalezc
ani na ebayu uk,ani niemieckim ani francuskim.
Mysle ze one jeszcze sie pokaza kiedys

[ Dodano: Sob Lut 09, 2013 20:03 ]
link dla osob zainteresowanych tym autkiem

[ Dodano: Sob Lut 09, 2013 20:04 ]
moze teraz

[ Dodano: Sob Lut 09, 2013 20:14 ]
Cos moje umiejetnosci i komputer szwankuja
Portal ogloszeniowy-ParuVendu.fr
Trzeba wybrac do szukania R 75
Nr ogloszenia Reference WV131930390
Powinien sie pokazac ten z ogloszenia i chyba jeszcze kilkanascie innych roznych Roverkow

haszczyc - Sob Lut 09, 2013 20:19

http://www.paruvendu.fr/a...3138A1KVVORA75#
Stanislaw - Sob Lut 09, 2013 23:09

haszczyc dzieki :oops:

[ Dodano: Sob Lut 09, 2013 23:09 ]
[http://www.marche.fr/petite_annonce_auto-occasion-achat-vente-range-rover-rover-75-cdti-edition-platinum-diesel-ville-12966-ref44194471-dep34.htmlb ]haszczyc[/b] znalazlem dla Ciebie jeszcze jednego-lepszego

rafalmis1 - Nie Lut 10, 2013 10:34

http://www.marche.fr/peti...4471-dep34.html
Sczrajder - Pią Lut 15, 2013 00:44

PANOWIE!!!!!! KUPIONY!!!!! :D :D :D :D :D :D
W końcu się udało!!!!!!!!!!

http://otomoto.pl/rover-7...-C27927627.html

!@!$#..... fura, no ale nie wszystko działa jak w zegareczku:
- wywala mi błędy abs'u albo trakcji
- przestało działać światło stopu (chociaż wymieniałem już czujnik, a na krótko światło działa)
- przestał mi też działać prędkościomierz

No i pytanie: Czy sławny mariusz418 jeszcze pracuje w serwisie w Babicach??
A może macie jeszcze kogoś z kim warto się skontaktować??

rafalmis1 - Pią Lut 15, 2013 06:11

Jak nie działa pretkosciomiesz, to prawy czujnik ABS do wymiany lub gdzieś kable przetarte