Zobacz temat - [Rover 420 SDI] kontakt na mechanika/serwis Wrocław
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [Rover 420 SDI] kontakt na mechanika/serwis Wrocław

Bobinho - Sro Lut 13, 2013 22:30
Temat postu: [Rover 420 SDI] kontakt na mechanika/serwis Wrocław
Witam,
Jestem nowym uzytkownikiem forum i od nie dawna szczęsliwym posiadaczem
Roverka 420 SDI, mam w nim parę drobnych rzeczy do zrobienia, ale na początek musze wymienić mechanizm podnoszenia szyby w drzwiach kierowcy, bo ostatni ząbek jest wyłamany i nie domyka - do kogo sie z tym udać we Wrocławiu ?

mechanizm pewnie kupię na Allegro.

Adrian - Sro Lut 13, 2013 23:14

To prosta operacja. Sam to możesz zrobić. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, to odwiedź może jakieś zakłady, które wymieniają szyby. Powinni sobie poradzić z taką robotą.
Bobinho - Czw Lut 14, 2013 06:12

Może i prosta, ale przy tych temperaturach praca na dworze, to nie robota dla moich rąk, poza tym trzeba mieć jakies sensowne narzędzia, myslałem też o jakimś blacharzu, żeby przy okazji obejrzał klamkę w prawych drzwiach, która zostaje w ręce przy próbie otwierania . .
bizon - Czw Lut 14, 2013 09:06

Bobinho napisał/a:
tóra zostaje w ręce przy próbie otwierania . .

pewnie wyrwal sie gwint z klamki. jak masz czarne to od razu zamow sobie nowa na allegro za 19zl

szoso - Czw Lut 14, 2013 09:14

niestety te klamki się wyrywają, metalowe tulejki na śrubki zatopione w plastiku nie są zbyt trwałym połączeniem
zakupione używane niestety też się za jakiś czas wyrwały, szkoda kasy bo w cenie jednej używki są dwie nowe
teraz mam wszystkie cztery nowe i jest spokój na razie

bizon - Czw Lut 14, 2013 09:56

szoso napisał/a:
szkoda kasy bo w cenie jednej używki są dwie nowe

no ja wlasnie o takich mowilem, kiedys chodzily po 19zl. tzn zamienniki

Bobinho - Czw Lut 14, 2013 20:38

dzięki koledzy za rady . . rozumiem, że aby klamkę nową zamontować trzeba tapicerkę sciagnąć . .
bizon - Czw Lut 14, 2013 21:12

Bobinho napisał/a:
rozumiem, że aby klamkę nową zamontować trzeba tapicerkę sciagnąć . .

no srub z zewnatrz nie ma jak zapewne zauwazyles :P