Zobacz temat - [rover 200] opinia przed kupnem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [rover 200] opinia przed kupnem

dbr234 - Sro Lut 20, 2013 21:43
Temat postu: [rover 200] opinia przed kupnem
Witam
Proszę o opinię na temat tego auta, tzn czy warto za tę cenę
http://www.gumtree.pl/cp-...r-200-458412645
z opisu wynika ze duzo zostało w nim zrobione

ADI-mistrzu - Sro Lut 20, 2013 22:02

Nie był bym pewny co do polskiego salonu ponieważ brak środkowego zagłówka z tyłu a one były bo prawo wymaga.
Jak niema papierów zakupu to niema co na to liczyć.

Mało zdjęć, ciężko powiedzieć.
Niech zrobi więcej i Ci podeśle na maila i przede wszystkim niech będą aktualne :razz:

dbr234 - Sro Lut 20, 2013 22:09

no fakt zdjecia nie aktualne, napisze maila z prosba o wiecej informacji czy o cos wiecej jeszcze zapytać, co ma znaczenie?
(o zagłówku bym nie pomyślał:))

ADI-mistrzu - Czw Lut 21, 2013 08:43

Czy ma opony zimowe/letnie, w jakim stanie, czy rdza gdzieś wyłazi, ile lat ma akumulator, kiedy zmieniany był płyn hamulcowy, czy działa klima, itp.
Ukor - Czw Lut 21, 2013 09:01

Cytat:
Nie był bym pewny co do polskiego salonu ponieważ brak środkowego zagłówka z tyłu a one były bo prawo wymaga.


Ja gdzieś kiedyś czytałem, że w Polsce można jedynie było nabyć wersję 1.4 8v

A co do auta to zderzak malowany (zamalowany hokej, atrapki i brak naklejki od klimy) Ale tego akurat bym się nie czepiał, wiadomo nie jest to nowe auto więc wszystko się mogło zdarzyć... Przynajmniej wygląda na dobrze spasowany ;)

leszczu - Czw Lut 21, 2013 10:46

Ukor napisał/a:
Ja gdzieś kiedyś czytałem, że w Polsce można jedynie było nabyć wersję 1.4 8v

To nieprawda. Można było kupić wszystkie wersje silnikowe. :wink:

dbr234 - Czw Lut 21, 2013 17:57

dostałem odpowiedź od sprzedającego, zdjęcia będę miał w weekend jak znajdzie wolną chwile.
Wygląda to tak.
Samochód z Polski kupiony w salonie English Cars ze Starych Babic jest faktura zakupu. Obecny właściel kupił go w czerwcu jest 2 , pojazd posiada kartę pojazdu Przez 10 lat ma faktury z serwisu później, sa tylko na czesci, podobno nie ma to sensu. 6 miesięcy temu robiona była uszczelka, podobno urwał się przewód chłodnicy i wydmuchało uszczelkę, wiec wymienione zostało to co z ogłoszenia + hamulce i rozrzad. . Ostatnio robiony był przegub bo stukał przy skrecaniu , i coś z poziomem nawiewu . Samochód nie bity, a obcierki mogą sie znaleźć.. Akumulator jest 6 miesieczy z faktura, klima w lato odziałała ale słabo a teraz nie bardzo wie jak sprawdzić, lampka sie świeci, letnie sa nówki ale to opcja zdopłatą
.a i zagłówek też jest
i co myślicie?

ADI-mistrzu - Czw Lut 21, 2013 18:01

No niby ok, rozumiem że rdzy tez niema?

To czekamy na zdjęcia, zobaczymy co będzie widać :wink:
Na razie ciekawy z opisu.

dbr234 - Czw Lut 21, 2013 18:04

ADI-mistrzu napisał/a:
No niby ok, rozumiem że rdzy tez niema?

To czekamy na zdjęcia, zobaczymy co będzie widać :wink:
Na razie ciekawy z opisu.

sorki nie dopisałem rdza sie pojawia, postara sie zrobic zdjecia tych elementów które bierze ruda i jeszcze jedno faktura za zakup w 99 to 50 tysiecy czy to możliwe?

brkzzz - Czw Lut 21, 2013 20:30

Jak najbardziej :] Co do obecnej ceny - trochę wygórowana, zwłaszcza teraz, kiedy jest zastój.
Julek - Pią Lut 22, 2013 20:37

szczerze mowiac chyba dzis widzialem te auto na parkingu leroy merlin w piasecznie pod warszawa ;p przeszedlem obok i nawet sobie obczailem z numerami WGR ten przynajmniej wygladal bardzo na plus! chyba sie nie myle ten sam kolorek takie same kapsle ;p
Ukor - Pią Lut 22, 2013 22:30

Julek,

Ten z fotek ma czarne blachy chyba WZK albo WZX

brkzzz - Pią Lut 22, 2013 22:37

Ukor napisał/a:
Ten z fotek ma czarne blachy chyba WZK albo WZX

Skąd masz takie informacje?

Ukor - Pią Lut 22, 2013 22:42

brkzzz,

Z fotki z ogłoszenia :)

brkzzz - Sob Lut 23, 2013 07:49

Ukor, racja, widać WZK :D

dbr234, zdobyłeś jakieś inne zdjęcia? Może być słabo wyposażony z powodu zakupu w Polsce.