Zobacz temat - jak wyrejestrować auto ??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Prawo i ubezpieczenia - jak wyrejestrować auto ??

Firq - Pią Mar 01, 2013 19:38
Temat postu: jak wyrejestrować auto ??
WItam kupiłem na cześci r25 po wypadku policja zabrała dowód i ubezpieczenie ja mam umowe i karte pojazdu i czy jest możliwość zezłomowania reszty auta ?? wiem że musi mieć 70% wagi ale czy z tymi dokumentami które posiadam jest możliwość wyrejestrowania tego auta tzn zezłomowania ??
czort - Pią Mar 01, 2013 20:09

Najlepiej dowiesz się na auto-szrocie, u pana co tym się zajmuje..
Oni zazwyczaj robią wszystko sami, Tobie wydają zaświadczenie
które zanosisz do wydziału komunikacji.
Nie powinno być problemu

Firq - Sob Mar 02, 2013 00:53

z tym że podobno jest potrzebne aktualne oc a to zabrała policja po wypadku ;/
Ciufa - Sob Mar 02, 2013 08:24

Firq napisał/a:
z tym że podobno jest potrzebne aktualne oc a to zabrała policja po wypadku

dobry bajer :D sprawdz czy te auto wogole ma OC bo ci kare dowala https://zapytania.oi.ufg.pl/SASStoredProcess/guest?with=zpp1

Firq - Sob Mar 02, 2013 15:09

sprawdzałem i ma
szoso - Sob Mar 02, 2013 17:42

a od kiedy to Policja OC zabiera po wypadku, no ale jak się nie wyjęło z okładki dowodu to i poszło
kadzaf - Pon Mar 04, 2013 07:36

Tez dziwna sprawa,zwykle to zabieraja tylko dowod a po kij im OC.
Jesli polisa jest wykupiona i wazna to zwroc sie do ubezpieczyciela aby ci wystawił kwitek,powiedz ze zgineło Ci etc .Bez problemu powinien dac. ;-)

zetes - Pon Mar 04, 2013 16:25

Jesli polisa jest wykupiona i wazna to zwroc sie do ubezpieczyciela aby ci wystawił kwitek,powiedz ze zgineło Ci etc .Bez problemu powinien dac. ;-) [/quote]

Proponuję zażadać od policji zwrotu dokumentu potwierdzającego zawarcie umowy OC.

kadzaf - Pon Mar 04, 2013 19:02

W sumie jesli władza zabrała OC to powinna dac jakis kwitek , :wink:
chudson - Pon Mar 04, 2013 21:01

przy wyrejestrowywaniu w wydziale komunikacji żądają okazania OC ? Dawno nie wyrejestrowywałem ale nie pamiętam aby coś chcieli.