Zobacz temat - [MG ZR] Planuje kupić
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [MG ZR] Planuje kupić

czikarito - Sob Mar 23, 2013 19:50
Temat postu: [MG ZR] Planuje kupić
Witam jestem nowy na forum. Planuje kupic MG ZR najlepiej 2.0 Diesel albo LPG 1.4
Mam do wydania 9000. Max 10k. Ogólnie mało się znam na motoryzacji ale auto wpadlo mi w oko :) Jestem z okolic Oświęcimia(malopolskie) ale na Śląsk też daleko nie ma. Może akurat ktoś sprzedaje albo ma znajomego? i czy w tej cenie znajde cos porządnego?

Co myślicie o tym? Troche martwi mnie przegieg 168000km
http://tablica.pl/oferta/...bf78c55a8;r:;s:

te - Sob Mar 23, 2013 22:23

Ja bym sie martwil tym Magnatem, odrazu wiadomo ze mlody gniewny jezdzil :D Jesli chodzi o przebieg to nie wiem czego oczekujesz przy 10 letnim aucie - ja tez szukam (R75) i to ile ma najechane to ostatnia rzecz na jaka patrze...
Julek - Sob Mar 23, 2013 23:59

dziwnie nisko mu dupa siedzi... jakis tandetny wydech, dziwnie spasowana maska, nie wiem czy tylnie lampy przypadkiem nie sa od r25 bo mg zr maja jasny klosz a te jakos ciemne sie wydaja. ciekawe od czego ten wskaznik?? i po co mu w takim aucie.... to ze ma skrzynie o niczym nie swiadczy te samochody maja tylko 2 glosniki ktore daja slaby efekt bez skrzyni a magnaty sa spoko i w miare tanie. jednak auto ogolnie wyglada slabo i troche zbyt tanie jak na zra w dieslu... jednak za 8-9 tys cos ciekawego juz mozesz znalesc;p tylko zostaw w protfelu z 1500zl na wymiany czesci eksplotacyjnych po zakupie.
sTERYD - Nie Mar 24, 2013 00:27

Julek napisał/a:
dziwnie nisko mu dupa siedzi...
jakby nie patrzeć ma z 50 kg w bagażniku ;)
tylko po co? Może jakiś ktoś obeznany w CA się wypowie czy to ma prawo wydawać jakiekolwiek wartościowe dźwięki, bo taka kolumna (na pewno nie "tuba") położona w bagażniku obok standardowo składanej kanapy bez żadnego wygłuszenia, to na moje jakaś żenada jest.
Przód spasowany po ciemku , rozrząd wymieniany "Jakieś"20 tysięcy temu. Ja tam wiek kiedy wymieniałem ;)
no i generalnie te zdjęcia to takie, że wszystko pokazane, tylko niewiele widać :/

Pawkaz - Nie Mar 24, 2013 10:08

czikarito napisał/a:
czy w tej cenie znajde cos porządnego?

Sam byłem na etapie zakupu ZRka i wg mnie od 10.000 zaczynają sie dobre egzemplarze.

leszczu - Nie Mar 24, 2013 10:28

Julek napisał/a:
nie wiem czy tylnie lampy przypadkiem nie sa od r25 bo mg zr maja jasny klosz a te jakos ciemne sie wydaja.

Lampy ma oryginalne. :wink:

NoPE - Nie Mar 24, 2013 14:09

To i ja dorzucę swoje 3 grosze. Ogólnie autko już bardzo długo wisi na allegro z systematycznie opuszczaną ceną.
Co można się dowiedzieć o użytkowniku z samej naklejki na szybie to:
http://motopodhale.pl/for...ion=profile;u=2
Niewiele ale zawsze coś :)
Co do ceny diesel'ów to wciąż nie mogę dojść dlaczego są takie śmieszne w porównaniu do rzekomych stanów aut..

Pawkaz napisał/a:

Sam byłem na etapie zakupu ZRka i wg mnie od 10.000 zaczynają sie dobre egzemplarze.


Może i dobre ale czy warte tych 10k? Poza tym łatwo można dostrzec, że cena powyżej 10k za przedlifta to jeden z "chłitów martetindodych"

Podobnie jak Ty, czikarito planuję kupić ZR'a ale nie chcę kota w worku i chyba daruję sb zakup w naszym kraju. Pozbieram jeszcze kasiorki i wybiorę się za granicę, bo tutaj to tylko Cię :sex:
W Holandii czy Niemczech (ofkoz nie od Turka czy Polaka :shock: ) autko ma do końca prowadzoną książkę serwisową i wgl stan jest o niebo lepszy.
Dobre ZR'y 160 za granicą zaczynają się od 3000 euro. Skoro sprowadzony do PL kosztuje 10K i do negocjacji, to łatwo się domyślić za ile został kupiony....
Takie moje zdanie.

Pawkaz - Nie Mar 24, 2013 14:28

NoPE dlatego odpusciłem sobie ZRa oraz ZSa, którego tez brałem pod uwagę jako nastepca mojej 600tki
Julek - Nie Mar 24, 2013 18:23

czikarito, szukaj szukaj az wkoncu cos wpadnie :) w tej chwili obadalem allegro i nic ciekawego diesla ponizej 10k nie widze;p
czikarito - Nie Mar 24, 2013 18:31

no wlasnie tez zauwazylem. Byl fajny za 8500 chyba z Nowego Targu ale oferta wygasla. Moze sie jednak skusze na zwyklego benzyniaka. Ktoś kto ma takie moze sie wypowie jak ze spalaniem?
maniaq - Nie Mar 24, 2013 18:37

Albo sie doklada na wejsciu i kupuje zdrowe auto, albo sie kupuje "okazje" i jest studnia bez dna.

IMHO nie ma co sie czarowac, ze w PL sie nie kupi auta, tylko trzeba nieco wiecej cierpliwosci i poszukac. Ja zawsze polecam diesla ,bo duzo zwawiej jezdzi, a pali mniej :) Strasznych porblemow z nim nie ma, bo jest to w mechanice pojazdowej proste auto, bez udziwnien. Dobre zawieszenie, znoszace nasze drogi.

1.4 imho slaby silnik, zarowno pod wzgledem mocy, osiagow, kosztow eksploatacji i chyba jednak bardziej awaryjny.

Julek - Nie Mar 24, 2013 19:01

to moze kup zdrowego r25 i doloz sobie pakiet z zra :P

[ Dodano: Nie Mar 24, 2013 19:01 ]
http://otomoto.pl/rover-2...-C28306194.html ten jakos zle nie wyglada.

NoPE - Nie Mar 24, 2013 19:03

Julek napisał/a:
czikarito, szukaj szukaj az wkoncu cos wpadnie w tej chwili obadalem allegro i nic ciekawego diesla ponizej 10k nie widze;p

a ten?
http://allegro.pl/mg-zr160-i3119273165.html
mnie zainteresował, bo blachy na fotach w porządku. Gorzej ze środkiem....
Dziurka od szlugi na fotelu kierowcy i wgl jakieś takie zaniedbane.

maniaq napisał/a:
I[...]Ja zawsze polecam diesla ,bo duzo zwawiej jezdzi, a pali mniej Strasznych porblemow z nim nie ma, bo jest to w mechanice pojazdowej proste auto, bez udziwnien. Dobre zawieszenie, znoszace nasze drogi.


Żwawszy od 160 i taka sama zawiecha? Słyszałem, że ZR 160 ma nieco inne zawieszenie, lepsze hamulce... Prawda?

Julek - Nie Mar 24, 2013 19:36

nope ten co pokazales lotki nie ma wiec cos bylo kombinowane pozatym inny odcien klapy wiec klapka od r25 i doklejony znaczek... ;p diesel ma momencik fajny :) a jak sie troszke pogrzebie to latwo zrobic zapierdalacza :D przy malym spalaniu podkreslam !! !
NoPE - Nie Mar 24, 2013 21:47

Ty, rzeczywiście nie zauważyłem że nie ma lotki... :oops:
Julek - Nie Mar 24, 2013 23:27

i ma inny odciec maski :)

[ Dodano: Nie Mar 24, 2013 23:27 ]
odcien*

leszczu - Pon Mar 25, 2013 11:26

[quote="NoPE"]a ten?
http://allegro.pl/mg-zr160-i3119273165.html [/quote]
Nie wiem czy to ten, ale był jakiś rok temu wystawiony też w takim kolorze i bez lotki z Włoch sprowadzony, ktoś nawet go oglądał i się okazało, że jest coś nie tak z silnikiem.

maniaq - Pon Mar 25, 2013 12:34

ZR160 bedzie na pewno szybszy ze startu z seryjnym dieslem - w zadnym swoim nic nie dlubalem. Z dlubanym moze byc juz roznie :D Przewaga ze diesla sie da latwo dlubnac, a PB nie :/ Zawias ten sam 160 i ON, ale diesel nieco ciezszy przod bedzie mial. Ja w zakretach nie narzekalem ;) Tarcze ma wieksza 160 - ja przekladalem jarzmo i zakladalem wieksza tarcze przy okazji wymiany tarcz :) swap to + 200 pln , oraz dolozylem kable w oplocie + 250 pln i hamowal bdb :D

PB i ON... w printach spod swiatel na pewno szybciej PB, ale ja nie scigam sie, a w zakretach nie bylo dla mnie znaczacej rozniy. Koszty eksploatacji diesla chocby w paliwie... ON gora, koszty zakupu ON i PB sa niemal identyczne wiec... odpada argument, ze zakup drozszy. W naprwie drozsza bedzie pompa w ON niz uszczelka w PB, ale ile pomp diesla padlo, a ile HGF-ow... niewspolmiernie wiecej HGF . Dlatego moje nakierowanie na diesla.

NoPE - Pon Mar 25, 2013 18:03

Żółtek ma lampy z r25, inny odcień przedniego zderzaka i "pewnie coś było".
No i maska wieś-tuning :)
Sądzę, że to samo potwierdzą koledzy

O drugim się nie wypowiem, bo wiem tyle co Ty :sad:
Chociaż nie spotkałem się jeszcze z takimi fotelami i brakiem el.szyb :)


Dzięki leszczu, dobrze wiedzieć :) Darują sobie weekendową wycieczkę.. Czekamy dalej.


@maniaq
A orientujesz się na jaki przebieg przewidziana jest pompa? I czy ON ma koło dwumasowe? To podobno najdroższe części

czikarito - Wto Mar 26, 2013 09:12
Temat postu: [MG ZR] Pomoc w zakupie
Jako iż ostatnio nie dodalem screena i temat zostal zamkniety otwieram nowy i prosze o pomoc w znalezieniu fajnego Zrka do 10k

CO myslicie o tym?
http://tablica.pl/oferta/...bf78c55a8;r:;s:

szoso - Wto Mar 26, 2013 09:35

scaliłem twoje tematy a wystarczyło w poprzednim zrobić ten zrzut, wtedy temat został by otwarty ponownie
maniaq - Wto Mar 26, 2013 10:49

On - pompa nie ma założonego przebiegu, to nie VW, żeby padał po XXX km ;)

Przebiegi w R i MG, nie są wiarygodne często po samym przebiegu licznikowym, wiec tu nie ma jasnej odp. Ale ilosc problemow z pompa mozesz okreslic na podstawie ilosci postow w tym temacie. Porownaj z iloscia HGF ;)

Zywotnosc pompy zalezy od wielu czynnikow, stylu jazdy, tankowanego paliwa, okresowego wymieniania filtrow itp itd...

bociannielot - Wto Mar 26, 2013 11:20

maniaq, teoretycznie powiedziane jest ze sterownik pompy w wersji do 2002 pada 150-200kkm, ale jak to się ma do rzeczywistości? Tego nie wiem ;-) .
ADI-mistrzu - Wto Mar 26, 2013 15:47

I mówi się ze HGF występuje pomiędzy 155tys a 180tys więc w podobnie :wink:
leszczu - Wto Mar 26, 2013 17:46

NoPE napisał/a:
Dzięki leszczu, dobrze wiedzieć Darują sobie weekendową wycieczkę.. Czekamy dalej.

Dokładnie to chyba ten.
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=76228

http://tablica.pl/oferta/...bf78c55a8;r:;s:
Ciężko coś wywnioskowac z tych fot, ale zdanie auto posiada system ktory przy obrotach 4500 nagle przyspiesza jest mistrzowskie. :mrgreen: Ciekawe co to za system. :mrgreen:

czikarito - Czw Mar 28, 2013 13:36

a co o tym myslicie? Lekko bok stukniety ale tragedi chyba nie ma?
http://www.autotrader.pl/...4_r/125129511/d

bociannielot - Czw Mar 28, 2013 14:34

czikarito, za 6 koła 2004 diesel to ujmę tak w gips się pacjent sam pchasz, nic dobrego ta cena nie wróży :ok:
NoPE - Czw Mar 28, 2013 16:53

Ale zauważ, że wszystkie średnio po tyle chodzą. Czy to na tablicy, czy allegro.
Jedyną osobą, która za diesel'a chciała ponad 11k był Firq (ale też ze 174KM pod maską).
Swoją drogą nie wiecie czy sprzedał?

Julek - Czw Mar 28, 2013 22:12

chyba nie sprzedal nie jest jedyny cos ty wiekszos diesli mg jest w granicy 10k;p a ten wyzej co podeslales ma zderzak od rovera 25;p
leszczu - Pią Mar 29, 2013 10:54

czikarito napisał/a:
a co o tym myslicie? Lekko bok stukniety ale tragedi chyba nie ma?
http://www.autotrader.pl/...4_r/125129511/d

Przedni zderzak Rovera 25. Maska i sam zderzak maja inny odcień. Ogólnie cena adekwatna do stanu.

maniaq - Pią Mar 29, 2013 19:18

Ja sprzedałem sporo ponad 10 k , ale 2005 i w odpowiednim stanie. Pytanie czy chcesz kupić zdrowe auto, czy auto do roboty, czy przystanek tzw. "okazje" , który nigdy prosty nie będzie.

Jeżeli chcesz od razu jeździć, szukaj zdrowego sprawnego.

Jeżeli masz czas, miejsce, hobby w dłubaniu, albo kolegę mechanika co ci za skrzynkę piwa pomoże wyprowadzić kup coś co zostawia 2 ślady, ale wymaga nieco pracy.

3 opcji nie skomentuje, bo jak widzę ćwiarę na lawecie to mi się nóż w kieszeni otwiera :/ Auto może mieć naprawy blacharsko-lakiernicze, ale nie wspawane pół auta !

Ludzie w PL nie maja $, to i kupują tanio ... szerszy temat społeczny.

Ps, dostałem SMS-a, że BB w nowych rękach dobrze się sprawuje i przynosi radość nowemu właścicielowi... Miło się zrobiło. Cieszę się, jak ktoś będzie dalej dbał i miał FUN z auta, bo auta dla mnie to nie tylko narzędzia, muszę się z nimi lubić :)

NoPE - Sob Mar 30, 2013 12:46

Dla jasności napiszę, że nie biorę pod uwagę modeli poliftowych dlatego mówię, że średnio ZR'y w diesel'u chodzą po 6-7k.
Owszem polifty znajdą się od 10k :P

O ile się na mylę, to ten jest od kolegi Firq, tak?
http://tablica.pl/oferta/...bb9255664;r:;s:

Możecie mi powiedzieć o co chodzi z wersją Donington? Google mówi, że to tor wyścigowy w Anglii ale jak to ma się do ZR'a?
I czym jest ten lakier wyświechtany, że tak się błyszczy? Chyba, że to jego stan :)
http://szukaj.pl.mobile.e...RT&tabNumber=2#


















czikarito - Sob Mar 30, 2013 14:08

w gre wchodzi tylko zdrowe autko, gdyz tak jak pisalem w pierwszym poscie nie znam sie na motoryzacji. Mg Zr bardzo mi sie podoba wizualnie. Moze znacie jakies inne auta podobne do MG ZR?
Julek - Sob Mar 30, 2013 15:46

rover 25 hehe :D maniaq jakiego ty sprzedales 2005 r? tego niebieskiego???
czikarito - Sob Mar 30, 2013 17:18

co myslicie o tym ?
http://otomoto.pl/rover-2...-C27853727.html

leszczu - Sob Mar 30, 2013 17:33

NoPE napisał/a:
O ile się na mylę, to ten jest od kolegi Firq, tak?
http://tablica.pl/oferta/...bb9255664;r:;s:

Tak.
NoPE napisał/a:
Możecie mi powiedzieć o co chodzi z wersją Donington? Google mówi, że to tor wyścigowy w Anglii ale jak to ma się do ZR'a?
I czym jest ten lakier wyświechtany, że tak się błyszczy? Chyba, że to jego stan
http://szukaj.pl.mobile.e...RT&tabNumber=2#

Ale piękny ten ZR, ale przedni zderzak miał już wymieniany, ale nie zmienia to faktu, że na fotach wygląda bardzo ładnie.. :mrgreen:
czikarito napisał/a:
co myslicie o tym ?
http://otomoto.pl/rover-2...-C27853727.html

Wygląda w porządku, ale ten silnik. :neutral:

NoPE - Sob Mar 30, 2013 17:49

leszczu napisał/a:
Ale piękny ten ZR, ale przedni zderzak miał już wymieniany, ale nie zmienia to faktu, że na fotach wygląda bardzo ładnie..


Jezzu po czym to poznałeś? Tylko nie mów, że po odcieniu bo... nic nie widać (?)

leszczu - Sob Mar 30, 2013 17:58

W połowie 2003 wszystkie ZR miał przednia dokładkę jak i grill zintegrowany na stale, to samo tyczy się tylnego zderzaka. Jak widać na przykładzie powyżej, przedni zderzak ma odłączana dokładkę, a tylny już nie.
Julek - Sob Mar 30, 2013 19:50

http://szukaj.pl.mobile.e...RT&tabNumber=2#
Ma ktos pomysl co bylo z tym lakierem robione ze auto tak wyglada?

szoso - Sob Mar 30, 2013 19:55

Julek napisał/a:
http://szukaj.pl.mobile.e...RT&tabNumber=2#
Ma ktos pomysl co bylo z tym lakierem robione ze auto tak wyglada?

było całe malowane np :lol:

maniaq - Sob Mar 30, 2013 21:48

Albo dobrze utrzymane i dbane :P Od razu wszyscy tutaj czarnowidztwo uprawiają.

PROSBA - dolaczcie zrzuty do KAZDEGO ogloszenia, bo sie metlik pozniej robi !





Julek - sam pozdrawiales BB = Bananowy Bandzior , czyli zóltek :) ale juz go nie zobaczysz na kabatach, bo odjechal do kolegi z Radomia.

Julek - Sob Mar 30, 2013 22:15

wiesz co po tym jak codzien jestem na kabatach i widze rozne twoje fury to juz sam nie wiem haha :D szkoda ladny byl ale zsik ladniejszy :P

[ Dodano: Sob Mar 30, 2013 22:15 ]
szoso no w sumie tak wyglada ale po samym malowaniu taki lakier no kurcze :D

NoPE - Sob Mar 30, 2013 23:40

@maniaq
Sry, to ja ten chaos wprowadzam :| Korzystam z okazji do zapytań, bo nie ma sensu zakładać nowych wątków na jedno pytanie.

@leszczu
Nie wiem o jakich dokładkach (chyba te na dole zderzaka) mówisz ale co tam.... Wygląda elegancko i zdaje się mieć te 70kkm przebiegu. Z opisu wynika, że przebył już HGF :cry: Pojazd utrzymany w idealnym stanie (bez zadrapania i wgniecenia) i pochodzi od starszego pana (Geb.Jahr 1954) :?:
Dobra, wróćmy na ziemię...

Julek - Sob Mar 30, 2013 23:56

tak jak mowilem starszy Pan tylko do kosciola nim jezdzil i co 70 letni facet ujebal uszczelke pod glowica to chyba nie zbyt spokojnie nim jezdzil... albo miazga z niego byla i wypicowany na full albo czysta igla :D
brkzzz - Nie Mar 31, 2013 16:21

NoPE napisał/a:
Nie wiem o jakich dokładkach (chyba te na dole zderzaka) mówisz ale co tam....

Na dole zderzaka, część którą zderzak z Rovera 25 różni się od zderzaka z MG ZR.
NoPE napisał/a:
Pojazd utrzymany w idealnym stanie (bez zadrapania i wgniecenia) i pochodzi od starszego pana (Geb.Jahr 1954)

1. Czy to pierwszy przypadek, kiedy auto piłowane przez wnuczka było zarejestrowane na dziadka tegoż?
2. Samochody od starszych osób nie są wcale takie ok, czy ktoś widział jak wiele starszych osób parkuje lub rusza? Obroty tak koło 4k rpm + półsprzęgło + cudem nie zarysowane nic wokół. Raz tak bardzo żal mi było niszczonego samochodu, że prawie podszedłem z zapytaniem o pomoc :-|

Julek - Nie Mar 31, 2013 20:10

hahaha no ja wlasnie ostatnio tak wysiadam z samochodu na parkingu slysze jakies pilowanie a tu dziadzius parkuje yariska 1.0 chyba do 7k obrotu ja krecil tak wyla :D
leszczu - Pon Kwi 01, 2013 13:17

brkzzz napisał/a:
NoPE napisał/a:
Nie wiem o jakich dokładkach (chyba te na dole zderzaka) mówisz ale co tam....

Na dole zderzaka, część którą zderzak z Rovera 25 różni się od zderzaka z MG ZR.

Dokładnie tak.
brkzzz napisał/a:
2. Samochody od starszych osób nie są wcale takie ok, czy ktoś widział jak wiele starszych osób parkuje lub rusza? Obroty tak koło 4k rpm + półsprzęgło + cudem nie zarysowane nic wokół. Raz tak bardzo żal mi było niszczonego samochodu, że prawie podszedłem z zapytaniem o pomoc

Lub jazda na wysokich biegach przy niskich obrotach, co też nie sprzyja dla silnika benzynowego.

Pawkaz - Pon Kwi 01, 2013 17:36

leszczu napisał/a:
Lub jazda na wysokich biegach przy niskich obrotach, co też nie sprzyja dla silnika benzynowego.

A jak to ma sie w odniesieniu do diesla ?

kadzaf - Pon Kwi 01, 2013 17:51

Pawkaz napisał/a:
leszczu napisał/a:
Lub jazda na wysokich biegach przy niskich obrotach, co też nie sprzyja dla silnika benzynowego.

A jak to ma sie w odniesieniu do diesla ?

A tak samo ,najgorzej wtedy cierpi układ korbowy ,skrzynia ,poduszki
pomimo wiekszej elastycznosci .

brkzzz - Pon Kwi 01, 2013 23:32

kadzaf napisał/a:
Pawkaz napisał/a:
leszczu napisał/a:
Lub jazda na wysokich biegach przy niskich obrotach, co też nie sprzyja dla silnika benzynowego.

A jak to ma sie w odniesieniu do diesla ?

A tak samo ,najgorzej wtedy cierpi układ korbowy ,skrzynia ,poduszki
pomimo wiekszej elastycznosci .

+ płyny krążą wolniej i łatwiej zapchać kanały syfem, który zawsze gdzieś tam się zbiera. Często silnik zmulony od emeryckiej jazdy wystarczy "przedmuchać" do odcinki, aby odżył :-)

tuner564 - Sro Kwi 03, 2013 20:30

Witam wszystkich. Postanowiłem napisać o tym modelu : http://tablica.pl/oferta/...bf78c55a8;r:;s:
Miałem go "nieprzyjemność" oglądać. Auto jest styrane gorzej jak nie jeden golf II w klekocie. Buda była malowana jednak już są pęknięcia i wychodzi rdza (całkiem sporo) i występuje ona w każdym miejscu (uznawanym jako powszechna wada). Oprócz rdzy są odpryski i rysy, które standardowo są maskowane na szybkiego sprejem, ale wyglądu tego nie skomentuję. Malowanie mojego malca po szybkim klepaniu przy tamtym to profeska :lol: . Przód bity i pasowany chyba przy świetle zapałki. Zderzak krzywo spasowany w innym odcieniu, lakier spękany. Do podłogi bagażnika nie dostałem się przez ten wypaśny sprzęt audio, dodam tylko, że boczne elementy zabudowy trzymają się na wkrętach na chamsko wkręconych w plastiki. Przednia szyba była zmieniana (jest z 97 roku) i też ma pękniecie w górnym prawym rogu. Szyba od kierowcy również w innym roczniku. Przypuszczam ,że lewy przód to był dzwon. Lampy tylne od modelu 25, dodatkowo prawa od dołu ma kawałek odłamany. Środek nie wygląda na przebieg licznika (nie całe 170 tys.), fotel kierowcy rozdarty i bardzo zniszczony, pasażera już trochę lepszy, natomiast tylna kanapa wygląda ok. Z elektryki wiele nie sprawdziłem wiem tyle iż szyby ledwo się domykają (silniczki pod koniec prawie strajkują). Sam panel z przyciskami momentalnie wypada. Kokpit stan też słaby i środkowa cześć poskładana na sylikonie albo kleju, a to coś dziwnego od lewej strony to wskaźnik doładowania turbo (również chamsko przykręcony na deskę). Podsufitka również styrana. Jedyna dobra rzecz to silnik który ładnie odpala i szybko się wkręca na obroty, turbo ładnie sobie gwiżdże (przyjemny dźwięk). Pod maską nie było nic wiele widać, górna osłona silnika wymalowana na kolor auta (koszmarnie to wygląda). Węże te największe pod maską zamiast wymienić ktoś podratował "izolacją". Spodu nie oglądałem na kanale dlatego się nie wypowiem, bo na "kucka" nic nie widać. Po stanie auta na jazdę testową się nie zdecydowałem. Generalnie auto całe do malowania i poprawek. Cena biorąc pod uwagę stan "z kosmosu", jak spadnie do 5 tys. z dopiskiem (do negocjacji) to może się jakiś napaleniec znajdzie. A co do sprzętu audio, to nie nazwałbym tak tego :lol: . Wzmacniacze to tani chłam, kondensator też. Głośniki przednie woofery wyglądają na Hertz Hsk 165.4 ale np. wysoko-tonowe już nie od tego zestawu. Te mocarne wzmacniacze nie byłyby w stanie nakarmić tych HSK 165.4. Radio JVC jakiś średni model bez wyjścia USB. To chyba tyle. Troszkę się spisałem, myślę, że już mniej więcej macie obraz stanu auta i skutecznie on Was odwiedzie od chęci zakupu w tej "atrakcyjnej cenie" :eek: . Od siebie dodam iż nigdy nie widziałem "stosunkowo młodego" samochodu tak zmordowanego, żaden ford czy astra lub bmw jakie oglądałem (pod sprzedaż) nie były tak zniszczone, a większość "rzekomo" udoskonaleń nie wykonałbym w taki sposób nawet w fordzie Ka :roll: Ja sam nie byłbym doprowadzić do takiego stanu jakiegokolwiek auta przez co najmniej 25 lat. Jak napisałem jak "potłuczony" to przepraszam, widocznie do teraz mnie trzęsie jak pomyśle o tym biednym zr'ku. Tyle. Jak się komuś chciało czytać te bzdety to gratuluję wytrwałości :twisted: . Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.

brkzzz - Sro Kwi 03, 2013 20:54

tuner564 napisał/a:
Cena biorąc pod uwagę stan "z kosmosu", jak spadnie do 5 tys. z dopiskiem (do negocjacji) to może się jakiś napaleniec znajdzie.

Spokojnie, pójdzie za jakiś czas na kurację odmładzającą do handlarza i cena jeszcze wzrośnie :mrgreen:

tuner564 napisał/a:
Tyle. Jak się komuś chciało czytać te bzdety) to gratuluję wytrwałości . Pozdrawiam i dziękuje za uwagę.

My również dziękujemy za opinię, na pewno przyda się komuś poważnie zainteresowanemu :-)

NoPE - Czw Kwi 04, 2013 18:03

tuner564 napisał/a:
Malowanie mojego malca po szybkim klepaniu


No sory, nie mogłem się powstrzymać! :) :brawa:

Thx, za info.

tuner564 - Czw Kwi 04, 2013 18:24

Hehe wiem śmiesznie brzmi, ale faktycznie znacznie lepiej mi to wyszło :D

Dodam tylko, że przy oglądaniu nie było właściciela i użytkownika, a sam samochód pokazywał rodzic. Właściciel chyba się bał nieco bardziej wylewnych potencjalnych kupców :lol: .

czikarito - Pon Kwi 08, 2013 17:34

co myslicie o tym?
http://allegro.pl/mg-zr-2...3157132852.html

Niedaleko mnie wiec pytam czy warto ogladac wogole?

leszczu - Pon Kwi 08, 2013 18:37

czikarito napisał/a:
co myslicie o tym?
http://allegro.pl/mg-zr-2...3157132852.html

Niedaleko mnie wiec pytam czy warto ogladac wogole?

Tylne lampy z R200 tak samo jak i poduszka powietrzna. A tak po za tym fotki kiepskiej jakości, żeby coś bliżej zauważyć.

Julek - Pon Kwi 08, 2013 18:49

tak jak leszczu wspomnial o lampach i poduszce pozatym popatrz na zderzak przod i jego odcien :D moim zdaniem sie rozni. pozatym spasowanie maski zostawia wiele do zyczenia.... lampy przod wygladaja jakby mialy czarny klosz wiec tyle dobrego ze nie na wszystkim oszczedzal przy naprawie auta :D pozatym to teraz widze ze zderzak strasznie krzywo spasowany... widac na 1 focie.
ADI-mistrzu - Pon Kwi 08, 2013 18:53

"Lampy subaru", nie wiem co one z subaru mają wspólnego :razz:
Po za tym nie wiadomo jak wyrzeźbione bo oryginalnie nie było xenonów, więc może być choinka która świeci wszędzie i oślepia.

brkzzz - Pon Kwi 08, 2013 19:09

ADI-mistrzu napisał/a:
"Lampy subaru", nie wiem co one z subaru mają wspólnego

"kolor niebieski subaru" :smile:

leszczu napisał/a:
Tylne lampy z R200

Lampy są po całości "przydymione", więc być może są ori ZR :-)

Poza tym połamana dokładka, zdekompletowane rączki w drzwiach, etc. nie wróżą zadbanego egzemplarza...

Wydaje mi się, że niecały rok temu był wystawiany w Tarnowie, z tymi samymi tablicami.

NoPE - Wto Kwi 09, 2013 08:46

czikarito napisał/a:
Niedaleko mnie wiec pytam czy warto ogladac wogole?


Jak niedaleko to jedź pan na łobcynke i podziel się na forum. Zabierz kamerę :)