Zobacz temat - [R620i] 96r pilot valeo jednoprzyciskowy problem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620i] 96r pilot valeo jednoprzyciskowy problem

luKasz92 - Wto Mar 26, 2013 15:49
Temat postu: [R620i] 96r pilot valeo jednoprzyciskowy problem
Witam, nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na mój problem. W moim r620 jest pilot na podczerwień z jednym przyciskiem. Problem polega na tym że pilot nie działa. Jest w nim odłączony kabelek (zaznaczony na zdjęciu) . Pilot kiedyś działał więc mam nadzieję, że przyczyną jest tylko ten kabelek. Dodaje zdjęcia pilota, proszę o podpowiedź gdzie ten kabelek trzeba przylutować oraz czy nic nie brakuje w tym pilocie :) Sory za jakość zdjęć ale robiłem je telefonem
karol6376 - Wto Mar 26, 2013 16:13

Ja mam Honde ale pilot chyba taki sam jak Twój. Mój jest bez kabelka i działa.


luKasz92 - Wto Mar 26, 2013 18:43

ale ten kabelek musi tam do czegoś chyba służyc ? Ale swoją drogą to dziwne że u Ciebie to działa a u mnie nie :/ co może być nie tak? Ktoś ma jakieś pomysły?

[ Dodano: Wto Mar 26, 2013 18:43 ]
Problem rozwiązany ! :wink:
Kabelek trzeba było przymocować do miejsca zaznaczonego na zdjęciu.
karol6376 nie mam pojęcia jak u Ciebie ten pilot działa bez tego kabelka :roll:

karolj - Wto Mar 26, 2013 21:38

Bo tego kabla tam normalnie nie ma. U Ciebie widocznie nie było styku blaszki od baterii z płytką, więc ktoś to załatał kabelkeim.
KRYS - Wto Mar 26, 2013 21:47

karolj napisał/a:
Bo tego kabla tam normalnie nie ma. U Ciebie widocznie nie było styku blaszki od baterii z płytką, więc ktoś to załatał kabelkeim


Potwierdzam, też kabelka nie mam.
W tym miejscu powinna być blaszka

luKasz92 - Wto Mar 26, 2013 21:57

aaa w ten sposób :) no ale nic, ważne że pilot działa. Nie robi mi to różnicy czy to blaszka czy to kabelek :wink:
mam też drugi pilot ale tam nie ma ani kanbelka ani tej blaszki. No i tego pilota raczej nie uruchomię, bo ten przycisk, który robi "klik" po prostu się gdzieś zgubił :sad: