Zobacz temat - [R 620] Piasta przód
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R 620] Piasta przód

andrzejziom - Wto Kwi 23, 2013 16:45
Temat postu: [R 620] Piasta przód
Witam W moim R są skrzywione przednie piasty , chciałem kupić piasty lecz niema w intercarsie na allegro są łożyska z tym mocowaniem a gdzie można kupić kompletną nową piastę . Może ktoś z was wie ...?
zaq - Czw Kwi 25, 2013 17:23

Na allegro albo szrocie używane! Nowych raczej nie dostaniesz! W jaki sposób mogłeś pokrzywić dwie piasty?!
mateooo25 - Pią Kwi 26, 2013 12:00

ja kupilem uzywane w bdb stanie z praktycznie nowymi tarczami wiec bede przekladal calosc a wiec i ty mozesz kupic jakies uzywane. Ze tak nawiaze do tematu czy dolne sworznie mozna jakos wyprasowac i wprasowac do drugiej piasty bez uszkadzania ich?
Mariusz27 - Pią Kwi 26, 2013 15:48
Temat postu: Re: [R 620] Piasta przód
andrzejziom napisał/a:
Witam W moim R są skrzywione przednie piasty , chciałem kupić piasty lecz niema w intercarsie na allegro są łożyska z tym mocowaniem a gdzie można kupić kompletną nową piastę . Może ktoś z was wie ...?


Witam kolego. chodzi Ci o cała zwrotnice-kopyto??? mam 618Si na części sprzedaje. Napisz na PW to się dogadamy

[ Dodano: Pią Kwi 26, 2013 15:48 ]
A jak mogłeś to pokrzywić???? Przecież ta zwrotnica jest chyba z żeliwa, chyba że sam trzpień co na nim łożysko siedzi skrzywiłeś. Ale oba??? Z przepaści skakałeś czy jak:)

andrzejziom - Sro Maj 01, 2013 13:17

No nie mam pojęcia ale na jednej i drugiej piaście tokarka zebrała