Zobacz temat - [R200] Śruba mocująca zderzak
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Śruba mocująca zderzak

francuzzo - Sro Maj 01, 2013 16:56
Temat postu: [Śruba zderzaka przedniego pod tablicą rejestracyjną R200]
Witam serdecznie,
Mam problem z opuszczonym przednim zderzakiem z swoim R200, czytałem wiele postów na forum, jednak nie znalazłem konkretnej informacji jakiej poszukuję.
Otóż po zdjęciu zderzaka okazało się, że brakuje tej cienkiej belki wzmacniającej zderzak i podtrzymującej go. Zaopatrzyłem się w takowy i mam teraz pytanie:
-jaką śrubą przykręca się zderzak do tej belki (rozmiar tej śruby i jej długość);
-czy z drugiej strony jest jakaś nakrętka, czy sama śruba trzyma wszystko razem?
Będę wdzięczny za pomoc.

Sabz - Sro Maj 01, 2013 17:00

Czytałeś wiele postów, ale tytułować tematów się nie nauczyłeś ;]
przemo972 - Sro Maj 01, 2013 17:06

Siema, w tej belce jest gwint z tego co pamiętam wiec nie dajesz żadnej nakrętki. Z przodu musisz dać tylko podkładkę.

francuzzo - Sro Maj 01, 2013 18:34

Sabzu to mój pierwszy post więc trochę wyrozumiałości, poprawię się na przyszłość :wink:

Przemo972 a nie wiesz może jaki rozmiar ma ta śruba?

przemo972 - Sro Maj 01, 2013 18:38

niestety nie pamiętam.
francuzzo - Sro Maj 01, 2013 18:46

Na stronie z Rave, gdzie są pokazane wszystkie śruby zderzaka, ta o którą mi chodzi wygląda tak samo jak te, które idą od spodu zderzaka. Będę musiał sprawdzić czy rozmiar pasuje. :razz: Dzięki za dobre chęci. :mrgreen:
francuzzo - Sro Maj 01, 2013 19:01
Temat postu: [R200] Śruba mocująca zderzak
Witam serdecznie,

Mam problem z opuszczonym przednim zderzakiem z swoim R200, czytałem wiele postów na forum, jednak nie znalazłem konkretnej informacji jakiej poszukuję.
Otóż po zdjęciu zderzaka okazało się, że brakuje tej cienkiej belki wzmacniającej zderzak i podtrzymującej go. Zaopatrzyłem się w takowy i mam teraz pytanie:
-jaką śrubą przykręca się zderzak do tej belki (rozmiar tej śruby i jej długość);
-czy z drugiej strony jest jakaś nakrętka, czy sama śruba trzyma wszystko razem?
Będę wdzięczny za pomoc.

leszczu - Sro Maj 01, 2013 19:37

francuzzo napisał/a:
-jaką śrubą przykręca się zderzak do tej belki (rozmiar tej śruby i jej długość);

Rozmiar to 6, długość około 3 cm.
francuzzo napisał/a:
-czy z drugiej strony jest jakaś nakrętka, czy sama śruba trzyma wszystko razem?

W tej belce powinna być nagwintowana dziurka, wiec żadna nakrętka jest nie potrzebna.

francuzzo - Sro Maj 01, 2013 19:45

Dzięki leszczu, jutro śmigam do sklepu po taką śrubę. :zdrowie:
sTERYD - Sro Maj 01, 2013 23:08

Scalone. Następnym razem popraw temat, zamiast zakładać nowy