Zobacz temat - [R416Si]zgubilem pilot
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416Si]zgubilem pilot

daniel.remesz - Sob Maj 25, 2013 12:05
Temat postu: [R416Si]zgubilem pilot
witam kolegow mam prosbe,zgubliem pilot od centralnego teraz jak sie otwiera i wkladam kluczyk kreci mi rozrusznik swieca sie awaryjne jak by byl uzbrojony ale nie odpala slychac pompe paliwa na gazie odpala ale wiadomo wole benzyne czy moge jakos to usunac i zeby palil?
Adrian - Sob Maj 25, 2013 12:34

Spytaj się poprzedniego właściciela (jeśli go znasz), co jest tam wykombinowane, bo to nie jest standardowe zachowanie tego samochodu. Bez pilota nie powinien ten samochód odpalić (a nawet kręcić rozrusznikiem). Wygląda to tak, jakbyś miał wycięty immobilajzer a pozostawiony alarm.
daniel.remesz - Sob Maj 25, 2013 12:41

chodzi o to ze byl alarm ale niby mechanik usunal a poprostu mi sie wydaje ze syrene wyjal ale cos blokuje bo pompa daje paliwo iskra jest a na benzynie nie chce odpalic wygada jak by byl uzbrojony
sTERYD - Sob Maj 25, 2013 14:36

Jakby fabryczne immo działało normalnie, to rozrusznik by nie kręcił, więc to co masz to jest jakaś przeróbka.
daniel.remesz - Sob Maj 25, 2013 15:32

powiem tak ze iskra jest niewiem co sie dzieje a jak kupie 2 komp cos da??
bizon - Sob Maj 25, 2013 17:19

daniel.remesz, zrozum ze jesli to blokuje immo i centralka alarmu to jest tam cos namieszane i tak na odleglosc nikt Ci nie jest w stanie pomoc. nie jest to seryjna blokada wiec nie wiadomo co to, jak ja obejsc, jak ja usunac.

a komp to sie zawsze wymienia z centralka alarmu i pilotami i tak

ADI-mistrzu - Sob Maj 25, 2013 17:31

Możesz mieć tez przewody pocięte i tam coś dane wiec wtedy np. wymiana centralki oraz ECU nic nie da.

Trzeba zobaczyć co jest nakombinowanie i pewnie Ci odciął klakson tylko "mechanik", wycięcie alarmu czy IMMO z tego samochodu to nie lada sztuka.

Adrian - Sob Maj 25, 2013 17:50

daniel.remesz,
Jedź do tego mechaniora, co tak namieszał i niech "odkręci" wszystko do pierwotnego stanu. Potem wizyta u Mariusza - KLIK - i wszystko powinno wrócić do normalności. ;)

daniel.remesz - Nie Maj 26, 2013 09:24

narazie kolega wezmie u siebie do warsztatu oni sie zajmuja elktoronika Craftman i zobacza kompa czy immo jest odciety