Zobacz temat - [mg zr 105]obroty silnika problem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [mg zr 105]obroty silnika problem

zolwio - Nie Cze 02, 2013 13:22
Temat postu: [mg zr 105]obroty silnika problem
Witam potrzebuje zdiagnozowania problemu jaki mam w swoim mg mianowicie przez jakiś czas trzymał wyższe obroty tak od 1500 - 2000 nie ważne zimny czy ciepły ostatnio jechałem i nagle wskoczył na 3500 i tak trzyma do tej pory po zgaszeniu pod maską słychać piszczenie w silniczku krokowym po zdjęciu kostki z niego piszczenie ustaje czy jest to wina silniczka krokowego i tylko niego czy może to być coś jeszcze ?
VanDerFryc - Pon Cze 03, 2013 21:25

Może masz za bardzo naciągniętą linkę od gazu :) Ja niedawno sobie regulowałem i trochę przesadziłem :P obroty nie chciały zejść na postoju i powoli wędrowały w górę. Zerknął bym na początek jak pracuje linka od gazu przy przepustnicy :)
zolwio - Wto Cze 11, 2013 22:30

wymieniłem krokowy i niewiele sie zmieniło byłem dzisiaj na komp pokazało sporo błędów po skasowaniu zostały 2 czujnik położenia przepustnicy i czyjnik temperatury płynu chłodzącego co do pierwszego sygnał był za wysoki natomiast w drugim za niski wymienie i odezwe się czy pomogło

[ Dodano: Wto Cze 11, 2013 22:30 ]
no i udało sie po wymianie całej przespustnicy problem zginął wszystko wróciło do normy więc zamykam temat